-

Ubytování Viehhofen, Saalbach - Hinterglemm / Leogang / Saalfelden

Studio / Apartmán Pamina

Náhled objektu Pamina, Viehhofen, Saalbach - Hinterglemm / Leogang / Saalfelden, Rakousko

Vydejte se užít si zimní dovolenou na ubytování do studia / apartmánu Pamina a prožijte v zimním středisku Viehhofen, kde budete mít na dosah upravované sjezdové i běžecké tratě, aktivně strávený čas odpočinku

Ubytování Viehhofen - informace

Lyžařské středisko Viehhofen - fotografie

Městečko Viehhofen se zajímavou nabídkou ubytování se nachází v dolní části údolí Glemmtal, kterým protéká řeka Saalach a ve kterém se o něco výše nacházejí známá lyžařská střediska Saalbach a Hinterglemm.

Lyžařské středisko Viehhofen - fotografie

Viehhofen leží v nadmořské výšce 860 metrů a trvale tu žije asi 600 obyvatel. Tak, jako je Saalfelden strategicky umístěn mezi lyžařské areály Saalbach / Hinterglemm a Hochkönig Winterreich, tak Viehhofen nabízí ubytování mezi SkiCircusem a nedalekou oblastí Kaprun / Zell am See.

Lyžařské středisko Viehhofen - fotografie

Údolí Glemmtal je lemováno Kitzbühelskými Alpami, kterým se tady říká Pinzgau Grass a cestovní ruch a ubytování turistů zde hrají důležitou roli. Na jedné straně leží Viehhofen v blízkosti dvou nejslavnějších středisek v Rakousku, což dovoluje hostům využívat všech možností, které tyto oblasti nabízejí. A na druhé straně si zachovalo idylickou a klidnou atmosféru alpské vesničky.

V létě si tu můžete vybrat ze široké škály sportovních vyžití - rybaření, lukostřelba, bowling, fitness, jízda na čtyřkolkách, jízda na koních či horských kolech, plavání, výlet na kajaku, mini golf, paragliding, rafting, tenis a wellness. V zimě je naopak Ve Viehhofenu možné si zahrát metanou na ledě, zabruslit si a samozřejmě užít si lyžování v nedalekých skiareálech.

Ubytování Viehhofen - kde se v okolí lyžuje?

Saalbach - Hinterglemm - Leogang

Náhled skimapy areálu Saalbach - Hinterglemm - Leogang

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Saalbach - Hinterglemm - Leogang v Saalbachu, Hinterglemmu, Leogangu nebo Saalfeldenu, Rakousko dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Viehhofen

GPS koordináty pro navigace: 47.3682, 12.7333 (47°22'6'', 12°43'60'')