O cestovní kanceláři VLNA.cz

Tým cestovní kanceláře VLNA.cz se na lyžařské zájezdy do Rakouska a dalších alpských zemí (Německo, Švýcarsko, Francie a Itálie) specializuje od roku 1991. Její pracovníci jezdí několikrát ročně nejen do rakouských Alp, takže je důkladně znají. Nebojte se jich tedy zeptat, rádi vám poradí a poskytnou detailní informace jako málokdo.

Do Alp s námi jelo již přes 50 000 lyžařů.

Díky velkému počtu zákazníků se cestovní kanceláři VLNA.cz vyplatí mít celé vlastní objekty v Rakousku. V těchto objektech je český kuchař a výhradně čeští hosté. Do těchto objektů jezdí od roku 2000 i česká lyžařská reprezentace a česká biatlonová reprezentace (více informací).

Kromě toho je cestovní kancelář VLNA.cz jako jediná česká cestovní kancelář vedle významných celoevropských poskytovatelů dat napojena přímo i na 3 největší rakouské databáze ubytovacích zařízení. Díky tomu může nabídnout v každé sezóně tisíce lyžařských zájezdů nejen do Rakouska, ale i dalších alpských zemí: prakticky kdykoliv, kamkoliv a v jakékoliv cenové skupině.

Její unikátní systém řadí všechny nabídky ubytování od nejlevnějších po nejdražší a to včetně odečtených akčních slev. Zákazník tedy na první pohled vidí, který zájezd je pro něj nejvhodnější. Systém umožňuje zvolit si naprosto přesně, kdy a na jak dlouho chcete na lyžařský pobyt odjet.

Mezi výhody cestovní kanceláře VLNA.cz patří i nízká marže, se kterou pracuje. Protože za hlavní marketingové prostředky považuje vlastní webovou propagaci a spokojené reference zákazníků, má nižší náklady než jiné cestovní kanceláře, které investují vysoké částky do marketingu. Díky tomu může nabízet nižší ceny než jiné cestovní kanceláře.

K dalším činnostem VLNA.cz již léta patří prodej pobytových zájezdů pořádaných českými cestovními kancelářemi (web e-ck.cz a a oborový informační systém e-zajezdy.cz), prodej poznávacích zájezdů a eurovíkendů tuzemských organizátorů (e-cesty.cz) a prodej leteckých pobytových zájezdů německých cestovních kanceláří (web e-nemeckeCK.cz). Všechny servery běží nad vlastní databází zájezdů a na vlastním, již několik let vyvíjeném, systému.

Protože se prodejem zájezdů organizovaných německými cestovními kancelářemi vážně zabýváme již od roku 1998, jsme skoro 10 let členy největší organizace cestovních kanceláří v Evropě zastřešované německou společností TSS-Touristik Service System GmbH.

Cestovní kancelář je ve smyslu zákona č.159/1999 Sb. pojištěna pro případ úpadku cestovní kanceláře u pojišťovny UNIQA pojistnou smlouvou č. 1357505125.

VLNA.cz je již od svého vzniku řádným členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA).

S cestovní kanceláří VLNA.cz spolupracuje cestovatel Jiří Sajner.