Nechci jet na ubytování do Alp vlastním autem, chci jinam

Chci jet na lyžování do Alp s cestovní kanceláří

Jak již název samotného webu napovídá, na stránkách e-alpy.cz je k nalezení široká nabídka zimních lyžařských zájezdů do Alp. Publikované zájezdy na lyže jsou pořádány renomovanými cestovními kancelářemi a ubytování tu přímo nabízí celá řada ubytovatelů a poskytovatelů doplňkových turistických služeb, kteří na trhu cestovního ruchu působí již dlouho dobu. Určitě je z čeho vybírat a mezi prezentovanými zimními středisky nechybí jak zvučná jména, tak i menší a spíše komornější a rodinné areály.

Prožít zimní dovolenou můžete jak v luxusních a plně vybavených hotelech, postavených přímo na sjezdovkách, tak i v jednoduše zařízených apartmánech a studiích, lákající návštěvníky na svou příznivou cenu. Ať jste si již za luxus a perfektní služby ochotni připlatit, nebo naopak hledáte levnější ubytování, protože do Alp jedete hlavně lyžovat a ne se kochat interiérem hotelu, na webu e-alpy.cz si určitě vyberete.

Kromě možnosti cestovat vlastním vozem najdete na stánkách e-alpy.cz i zájezdy s autobusovou dopravou, které jsou turisty žádány zejména do vzdálenějších lyžařských destinací, jako jsou zimní střediska v Itálii či ve Francii. Nezáleží tedy, zda plánujete cestovat po vlastní ose nebo se necháte pohodlně odvézt až před vámi zvolený hotel, na stránkách e-alpy.cz budete na správné adrese.

Součástí publikované nabídky jsou i zájezdy či ubytování, které je možné zakoupit včetně skipasu. Balíček ubytování plus skipas vychází cenově výhodněji než nákup obou služeb zvlášť a tak je tento produkt zajímavý pro všechny, kdo chtějí v Alpách využít maximum času na lyžování.

Jdi na e-alpy.cz

Pojedu vlastním autem někam do tepla, chci si užít moře, pláž, slunce, koupání

Během letní dovolené se chystáte naplno si užít moře, pláž, horké slunce, koupání a opalování a ideálním místem je pro vás nějaká zastrčená pláž v jižní Francii, kde za celý den nepotkáte ani živáčka. Nebo plánujte cestu na Sardinii či Korsiku a protože chcete poznat celý ostrov a mít možnost libovolně cestovat, nejlepší volbou je pro vás jet vlastním autem a k cestě na ostrov využít trajektu.

Je-li odpověď na předcházející otázky kladná a nebo se jen jednoduše chcete dopravit do vámi zvoleného letoviska po vlastní ose a tam aby na vás čekalo připravené vaše ubytování, pak právě vám je určen web e-cestujeme.cz, který je zaměřen na zprostředkování ubytování po celé Evropě.

Jednoznačně nejpopulárnější letní destinací, kam každoročně míří svými auty turisté z České republiky, je oblíbené Chorvatsko. A protože nám nejblíže leží severní část Chorvatska a zdejší známý poloostrov Istrie, cílem cesty většiny Čechů jsou právě zdejší apartmány, hotely, ubytování v soukromí či kempy. K oblibě jednoznačně přispívá průzračně čisté moře a přívětivost místních obyvatel.

Vedle prázdninových středisek na samém severozápadě Chorvatska cestuje ovšem velká část turistů i podél pobřeží dále směrem na jih. Jejich cesta končí buď v jednom z přímořských letovisek na chorvatské pevnině, nicméně většina z nich tráví svou dovolenou na některém z mnoha chorvatských ostrovů. Možností prožití dnů zaslouženého volna a odpočinku je na ostrovech podél chorvatských břehů takřka nepřeberné množství, protože Chorvatsko se může pyšnit jedním z nejčlenitějších evropských pobřeží a ostrovů zde bylo napočítáno více než 1.200!

Vedle Chorvatska se mezi českými turisty těší velké oblibě též Itálie, a to zejména její severovýchodní pobřeží podél Jaderského moře. K dalším letním cílům se pak řadí již zmiňovaná Francie, Černá Hora nebo Maďarsko.

Jdi na e-cestujeme.cz

Plánuji odjet nebo odletět v létě na zájezd k moři nebo v zimě na lyže s českou cestovkou

Přemýšlíte o dovolené a uvažujete od tom jet nebo letět v létě k moři či v zimě do Alp? Chcete strávit dny volna v některém z turisticky nejoblíbenějších a velmi živých letovisek nebo byste radši odletěli s vašimi ratolestmi do rodinného prázdninového střediska a užili si stranou hlavního turistického ruchu zasloužený odpočinek?

Ať jsou již vaše přání či představy od dovolené a zájezdech jakékoliv, nabídka českých cestovních kanceláří na vás čeká ne webu e-zajezdy.cz. Vybírat můžete z nabídky jak stálic na turistickém nebi, jako jsou Baleárské ostrovy Mallorca, Menorca a Ibiza nebo populární ostrovy v Řecku, tak také destinací, které nejsou, alespoň zatím, tolik turisticky využívané a jejich návštěvníci si mohou během pobytu užívat klidu a pohody.

Letní nabídka leteckých a autobusových zájezdů však není to jediné, co je na stránkách e-zajezdy.cz k nalezení. Během zimní lyžařské sezóny tu můžete procházet ucelenou nabídku lyžařských zájezdů do Itálie a Rakouska, kam se čeští turisté vydávají na lyžování nejčastěji, a nechybí samozřejmě ani další evropské destinace, kde si mohou aktivní jedinci a příznivci sjezdového či běžeckého lyžování užít svých oblíbených aktivit.

Ani na stránkách e-zajezdy.cz nechybí sekce se žádanými zájezdy typu last minute. Jejich počet s blížící se hlavní turistickou sezónou, ať již letní či zimní, obvykle stoupá a během hlavních prázdnin je možné pořídit zájezdy do zajímavých destinací za atraktivní ceny.

Jdi na e-zajezdy.cz

Nevadí mi odlet z německého letiště a rád bych navštívil třeba nějakou exotickou destinaci

Nutnost cestovat na letiště, odkud bude vaše letadlo odlétat, pro vás není zásadním problémem a zvažujete návštěvu nějaké vzdálené a exotické destinace, jako je Karibik a Kuba či exotické Seychely v Indickém oceánu a nezaplatit přitom horentní sumy za kvalitní ubytování? Je-li odpověď na předcházející otázku kladná, určitě se podívejte na web e-nemeckeCK.cz. Právě na něm prezentujeme nabídku německých cestovních kanceláří, které na trhu cestovního ruchu působí již přes půl století a s nimiž je možné za rozumné částky vycestovat téměř do všech koutů světa.

A i když musí turisté z České republiky před odletem na svou zaslouženou dovolenou cestovat na letiště, odkud jejich letadlo odlétá, i několik stovek kilometrů, obvykle je tato drobná nepříjemnost bohatě vyvážena vysokou kvalitou poskytovaných služeb a atraktivností samotné destinace. V neposlední řadě je pak třeba zmínit i finanční úsporu, která může v případě cesty do vzdálené destinace činit ve srovnání s tuzemskými touroperátory činit i několik desítek procent.

Vedle blízkých a turisty hojně navštěvovaných destinací, jakými jsou Řecko, Turecko či Egypt, zahrnuje nabídka německých cestovních kanceláří i mnohem exotičtější destinace, jako jsou Seychely a Maledivy či Jamajka s Kubou. Turisté, kteří cestují s německými touroperátory, si mohou být jistí, že dostanou to nejlepší, co se dá v současné době na evropském trhu cestovního ruchu dostat. Němečtí klienti jsou známí svými vysokými nároky a nadstandardními požadavky a cestovní kanceláře, které chtějí v Německu působit na trhu cestovního ruchu, jsou tak nuceny poskytovat služby na nejvyšší úrovni.

Nejčastěji odlétají letadla německých touroperátorů z vekých letišť po celém Německu, jako jsou Mnichov nebo Frankfurt. Celá řada odletů je však i z nám mnohem bližších letišť v Drážďanech či Lipsku. Výhodou těchto měst je, že na jejich letiště trvá cesta turistům z České republiky jen několik málo hodin.

Jdi na e-nemeckeCK.cz

Chci v létě k moři s českou cestovkou a určitě chci letět

Web e-ck.cz je určen všem, kdo se chtějí vypravit především během léta, v průběhu hlavních školních prázdnin, na dovolenou k moři. Nabídka je na těchto stránkách agregována od všech významných českých cestovních kanceláří a tak si tady vybere téměř každý. První den vaší dovolené pak už jen stačí nasednou na některém z letišť, které je vám v České republice nejblíže, na letadlo a pak už se jen necháte až do konce zasloužených dní volna a odpočinku obsluhovat a hýčkat.

S některou z publikovaných tuzemských cestovních kanceláří se můžete vypravit jak na dovolenou do turisticky oblíbených a i mezi českými turisty velmi populárních letovisek u Středozemního moře, tak také do mnohem exotičtějších destinací. Z blízkých cílů patří k nejnavštěvovanějším Baleárské a Kanárské ostrovy a pak také samozřejmě ostrovy v Egejském a Jónském moři, patřící Řecku.

Tuzemské cestovky však mají v nabídce i vzdálenější destinace a tak naní problém navštívit kupříkladu Srí Lanku, Bahamy, Thajsko a exkluzivní místa v Karibiku.

Pokud cestujete s dětmi, určitě si nechte na webu e-ck.cz rovnou zkalkulovat cenu za všechny cestující, neboť cestovní kanceláře často nabízejí slevy na děti či rovnou umožňují dětem v doprovodu dospělých cestovat zcela zdarma. Unikátní systém stránek e-ck.cz vám rovnou započte všechny slevy s vyhovující zájezdy srovná podle celkové ceny, takže nemusíte složitě počítat, od které CK a za jakých podmínek vás vyjde dovolená nejlevněji.

Samozřejmě web nepostrádá ani sekci last minute dovolené, která je určena všem turistům, co si rádi počkají do poslední chvíle na nějakou dovolenou se poslední chvíli.

Jdi na e-ck.cz

Chystám se na víkend do některého z evropských měst nebo chci poznat zajímavou a neznámou destinaci

Ať již chcete strávit romantický víkendový pobyt v Paříži nebo jen pár dní v Istanbulu či Římě, je web e-cesty.cz pro vás to pravé. Stejně tak si na těchto stránkách vyberou všichni ti, kdo touží po dobrodružství, nových zážitcích, poznání a objevování či jedinci se zájmem o historii, architekturu a kulturu nejrůznějších národů světa. Na webu e-cesty.cz je totiž soustřeďována nabídka zájezdů za poznáním do nejrůznějších koutů světa, stejně jako krátkodobé zájezdy do evropských metropolí, pro něž už se vžil název eurovíkendy.

Publikovaná nabídka zájezdů, pobytů a expedicí na stránkách e-cesty.cz zahrnuej jak cenově příznivé pobyty v turisticky atraktivních městech a velkoměstech po celé Evropě, tak i zájezdy do vzdálených a bezesporu exotických míst, k nimž se řadí i třeba Antarktida, Mongolsko či Galapágy ve vodách Tichého oceánu. Z opačného konce spektra je pak možné navštívit kupříkl Novou Kaledonii, Nepál nebo tajemstvími opředené Velikonoční ostrovy.

Veškeré cesty pořádají a zajišťují cestovní kanceláře s dlouholetou zkušeností v oboru poznávacích zájezdů a tak si můžete být jisti, že sestaví atraktivní program celého zájezdu tak, aby byl maximálně využit každý den a turisté se z takových cesta vraceli plni dojmů a nových zážitků.

Naopak pro eurovíkendy jsou cestovními kancelářemi obvykle voleny a vybírány takové hotely a penziony, aby nebyly příliš drahé a současně se nenacházely v přílišné vzdálenosti od míst, která chce většina turistů v navštívených městech vidět a poznat.

Jdi na e-cesty.cz