-

Ubytování Kramsach, Alpbachtal / Wildschönau

Hotel Sporthotel Sonnenuhr

Náhled objektu Sporthotel Sonnenuhr, Kramsach, Alpbachtal / Wildschönau, Rakousko

Vydejte se užít si zimní dovolenou na ubytování do hotelu Sporthotel Sonnenuhr a prožijte v zimním středisku Kramsach, kde budete mít na dosah upravované sjezdové i běžecké tratě, aktivně strávený čas odpočinku

Ubytování Kramsach - informace

Lyžařské středisko Kramsach - fotografie

Lyžařské středisko Kramsach se nachází v samém srdci Zillertalských Alp. Spolu se středisky Reith a Alpbach tvoří lyžařský areál Alpbachtal. Leží ve výšce pouhých 500 m, ale má k dispozici několik lyžařských sjezdovek s převýšením až 1800 m.

Lyžařské středisko Kramsach - fotografie

Kramsach nabízí kouzelnou krajinu a klidnou, odpočinkovou atmosféru. Zimní sezóna zde trvá od prosince do května. K dispozici je Vám zde 25 km udržovaných lyžařských sjezdovek pro pokročilé lyžaře. Pro snowboadisty je tu vybavený funpark a několik sjezdařských drah k objevování krás místních hor.

Lyžařské středisko Kramsach - fotografie

Kramsach má i širokou nabídku sportovních aktivit, jako je lyžování, sáňkování, snowboarding, běžkování, kluziště, výlety na sněžnicích atd. Naleznete zde také několik restaurací, barů, kavárniček a tím i dobrou možnost dalších aktivit po lyžování.

Ubytování Kramsach - kde se v okolí lyžuje?

Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau

Náhled skimapy areálu Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau v Alpbachtalu nebo Wildschönau, Rakousko dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Kramsach

GPS koordináty pro navigace: 47.4438, 11.8779 (47°26'38'', 11°52'40'')