Penzion Haus Andreas & Roßstall, Alpbach

Ubytování Penzion

Destinace Rakousko

Oblast Alpbachtal / Wildschönau

Místo Alpbach

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o penzionu Haus Andreas & Roßstall

Penzion Haus Andreas & Roßstall

Rodinný tříhvězdičkový Hotel Andreas & Roßstall se nachází v samém v srdci střediska Alpbach, pouhých 50 m od nejbližší zastávky skibusu. Na lanovky v Alpbachu je to cca 2 km, na cvičný vlek se dostanete po 50 m. Vstup na trať pro bežkaře najdete za dobrých sněhových podmínek po 3 km (Inneralpbach). Ubytování se skládá z hlavní budovy Andreas a menší vedlejší budovy Roßstall, které jsou od sebe cca 30 m. K vybavení hotelu patří recepce, bar, jídelna, společenská místnost se satelitní TV a lyžárna se sušákem na boty. Wi-Fi můžete za poplatek používat v celém domě, bezplatné parkoviště je tu také. V ceně je zahrnuta také speciální kartička pro hosty „Alpbachtaler Seenland Card“, se kterou obdržíte u různých partnerů v Alpbachtalu zajímavé výhody a slevy, například slevu na vstup do aquaparku WAVE (ve středisku Wörgl, cca 15 km), procházky ve sněžnicích a s pochodněmi, jeden den hlídání dětí v „Jumpi´s Kid´s Club“ a další. Přesné informace a podmínky obdržíte na místě (změna programu vyhrazena).

Pokoje
Útulné pokoje mají k dispozici koupelnu nebo sprchu s WC, možnost sezení, satelitní TV, Wi-Fi (za poplatek), telefon, rádio, bezpečnostní schránku a některé i balkon nebo terasu. Ubytování je možné v obou budovách.

Stravování
V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze skládající se z vydatné snídaně formou švédského stolu (bio koutek a bar s džusy) a z večeře o třech chodech. Vánoční a silvestrovská večeře je již zahrnuta v ceně.