Hotel Riessersee Resort, Garmisch - Partenkirchen

Ubytování Hotel

Destinace Německo

Oblast Garmisch - Partenkirchen / Zugspitze

Místo Garmisch - Partenkirchen

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Riessersee Resort

Hotel Riessersee Resort

Hotel: Fascinující a malebný zároveň pohled, unikátní umístění. Na jedné straně je Riessersee s nádherným panoramatem Alpspitze a Waxensteine, na druhé straně nádherným výhledem na Garmisch-Partenkirchen - tímto způsobem vítá Riessersee Hotel Resort své hosty. Jedinečný jako klidná poloha tohoto jezera na břehu jezera Riessersee nebo úchvatný výhled z hlavní budovy na Garmisch-Partenkirchen a modré zemi nebo jezero a Alpspitze, osobnost celého resortu je individuální, charismatický, rodinný a teplý.

Poloha a vzdálenosti: Centrum: Garmisch-Partenkirchen 2,5 km, postranní budova: přímo u hotelu, veřejný krytý bazén: Garmisch-Partenkirchen 2 km, potraviny: Garmisch-Partenkirchen 1,5 km, : Garmisch-Partenkirchen 3 km, letiště: Mnichov 120 km, Innsbruck (A) 70 km, ledovec: Grainau 15 km.

Obecné Vybavení: Recepce, lobby, čítárna: v baru, TV místnost: v baru, Wirelesslan: zdarma, místnost na odkládání kol, úschovna kol, výtah, parkování: zdarma, garáž: příplatek na místě, Euro 8, - den, snídaňová místnost, restaurace, bar, kavárna, terasa, 10 konferenčních místností.

Vybavení pokojů: Dětská postýlka jako přeplnění není možné, koupelna / WC, vysoušeč vlasů, župan na zapůjčení: zdarma, pantofle na požádání: zdarma jednorázová koupací obuv, balkón / terasa, posezení, minibar: Sat-TV, W-Lan: zdarma, trezor: zdarma, nekuřácké pokoje.

Typy pokojů / apartmánů: Dvoulůžkový pokoj s vanou / WC, Ekonomika, ~ 28 m², 2 lůžka / WC, Extra, ~ 36 m², 1-2 lůžka Balkon, Jednolůžkový pokoj s dítětem ~ 28 m².

Platba na místě: pobytová taxa: Euro 2, - za osobu / noc, od 6 - 15,9 let Euro 1, - za dítě / noc včetně 1 x vstup do Alpspitzwellenbad a 1 x návštěva kasina GAP ,

Zahrnuje se ve fitness a lázeňském areálu: Lázeňský areál: 1000 m², Pro děti starší než 0 let, Pouze ve společnosti dospělého. Krytý bazén: 15 x 6 m, parní lázeň, sauna, finská sauna, biosauna, relaxační místnost, otevírací doba: 08:00 - 23:30.

placení ve fitness a wellness: solárium; Kosmetické centrum, masáže, otevírací doba: jak je uvedeno na místě, doporučuje se objednat před příjezdem.

Stravování v ceně: polopenze, snídaně formou bufetu, salátový bar, vegetariánské menu, večeře (4 kurzy): bufet nebo výběrové menu - dle přání šéfkuchaře, vegetariánská alternativa.

Zábava zahrnovala: posilovna, stolní tenis, herní počítač, velká obrazovka.

zapůjčení zábavy: šipky; Pronájem elektronických kol, pedeles, segways.

Děti: dětská postýlka, půjčovna kol, dětské hřiště, vysoká stolička.

Zvířata: pouze po dohodě, až 2 psi, od Euro 9,50 za psa / den, v závislosti na velikosti za poplatek na místě bez jídla.

Různé: Platba kartou: MasterCard, Visa, American Express, Diners Club, Pokoj vhodný pro alergiky, Bezbariérový přístup: Ne Vybavení pro tělesně postižené, Příjezd od: 15:00 hod., Odhlášení před: 11:00 hod.

(strojový překlad)

Hotel Riessersee Resort - poloha

GPS koordináty pro navigace: 47.4796, 11.0821 (47°28'47'', 11°4'56'')