-

Ubytování Fai della Paganella, Paganella

Hotel Fai

Náhled objektu Fai, Fai della Paganella, Paganella, Itálie

Vydejte se užít si zimní dovolenou na ubytování do hotelu Fai a prožijte v zimním středisku Fai della Paganella, kde budete mít na dosah upravované sjezdové i běžecké tratě, aktivně strávený čas odpočinku

Ubytování Fai della Paganella - informace

Lyžařské středisko Fai della Paganella - fotografie

Městečko Fai je vedle Andala druhou možností nástupu na lyžování do skiareálu Paganella. Nachází se v nadmořské výšce 1.000 metrů nad údolím Etschtal, kterým prochází dálnice z Brennerského průsmyku do Modeny a nabízí několik možností ubytování. Obec si do dnešních dnů zachovala svůj typický alpský vzhled a turisté, kteří využíjí možnosti ubytování v některém ze zdejších hotelů nebo penzionů se tady určitě nebudou cítit jako v nějaké moderní fabrice na lyžování.

Lyžařské středisko Fai della Paganella - fotografie

Asi půl kilometru západně od Fai, v osadě Santel, se nachází spodní stanice lanové dráhy, která dopraví sjezdaře k horské chatě Rifugio la Rocca, odkud pak mohou dalšími navazujícími sedačkovými lanovkami vyjet až na vrcholek Paganelly a užít si skvělou jízdu na všech zdejších sjezdovkách.

Lyžařské středisko Fai della Paganella - fotografie

Nabídka ubytování ve Fai není tak pestrá jako například v Andalu, ale i tady se dají najít výhodné penziony a rodinné hotely za příznivé ceny.

Ubytování Fai della Paganella - kde se v okolí lyžuje?

Paganella

Náhled skimapy areálu Paganella

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Paganella na Paganelle, Itálie dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Fai della Paganella

GPS koordináty pro navigace: 46.1748, 11.0661 (46°10'29'', 11°3'58'')