-

Ubytování Andalo, Paganella

Ubytování Andalo - informace

Lyžařské středisko Andalo - fotografie

Městečko Andalo je se svou pestrou nabídkou ubytování největším lyžařským střediskem pod severozápadními svahy skiareálu Paganella. Přímo z obce vedou vzhůru hned 2 kabinové lanovky a příznivci sjezdového lyžování tak mají možnost vydat se na svahy jen kousek od svých ubytování. U západního okraje Andala se nachází spodní stanice lanovky, která míří na vrchol Paganella a v jižní části obce je pak možné nasednout na kratší lanovku, která lyžaře vyveze k horské chatě Chalet Forst.

Lyžařské středisko Andalo - fotografie

Ubytování je v oblasti okolo Andala velmi příjemné, neboť na rozdíl od celé řady lyžařských oblastí v Itálii se místním obyvatelům podařilo zachovat si ve své obci ráz typické tyrolské vesničky a turisté, kteří sem přijednou strávit svou zimní dovolenou, se tady nebudou cítit jako v továrně na lyžování. Nabídka zahrnuje jak cenově výhodné apartmány a penziony, tak také luxusnější hotely, které splní každé přání svých náročných hostů.

Lyžařské středisko Andalo - fotografie

Většina objektů, sloužících pro ubytování, se nachází ve vzdálenosti do půl kilometru od centra a turisté tady tak mají na dosah několik restaurací, ve kterých mohou ochutnat něco dobrého z vyhlášené italské kuchyně. Kromě sjezdovek může okolí městečka nabídnout běžecké stopy pro příznivce severského lyžování a také zamrzlou hladinu blízkého jezera, na které se dá bruslit.

Ubytování Andalo - kde se v okolí lyžuje?

Paganella

Náhled skimapy areálu Paganella

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Paganella na Paganelle, Itálie dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Andalo

GPS koordináty pro navigace: 46.1665, 11.0056 (46°9'59'', 11°0'20'')