Hotel Viktoria, Santa Valburga / Sankt Walburg

Ubytování Hotel

Destinace Itálie

Oblast Merano 2000

Místo Santa Valburga / Sankt Walburg

Vzdálenost k vleku 5 km

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Viktoria

Hotel Viktoria

Hotel: Nový rodinný hotel Viktoria v Ultental u Merana, se všemi, co mu patří pro rodiče a děti. Pokoje jsou prostorné a komfortně zařízené. Ideální hotel pro rodiny v bezprostřední blízkosti lesa a louky, kde můžete vypustit páru a pěší turistiku.

Poloha a vzdálenosti: Centrum: St Walburg 50 m, potraviny: St Walburg 50 m, nákupní možnosti: Merano 28 m, nádraží: Meran 28 km, autobusová zastávka: vedle domu 10 m, vysoká nadmořská výška střediska: 1150 m, veřejná koupaliště / 200 m, lyžařský areál / kabinková lanovka: 1150 - 2560 m Schwemmalmbahn / Breitebenbahn 5 km.

Obecné Vybavení: Recepce, Místo recepce, Stube, WirelessLan: zdarma, Čistírna, Lyžárna, 2 vleky, Parkování: zdarma, Restaurace, Bar / Lounge, Panorama terasa, Nekuřácký dům, Zahrada, Slunečník, Slunečníky: zdarma, Lehátka: zdarma.

Vybavení pokojů: Dětská postýlka jako přeplnění všech typů pokojů, sprcha / WC, vysoušeč vlasů, zapůjčení županu: zdarma, koupací šňůry na zapůjčení: zdarma k odběru, balkon / terasa, topení, rozkládací pohovka, zdarma, trezor: zdarma, nekuřácký, palanda: částečně, částečně i zimní vybavení.

Typy pokojů / apartmánů: 2-4 lůžka sprcha / WC / balkon, 3. a 4. osoba na rozkládacím gauči, ~ 35 m², 2-4 lůžka sprcha / WC / balkon, junior suite, 3. a 4. osoba na rozkládací pohovce , ~ 40 m², 1-2 lůžka s dítětem, ~ 35 m².

Poplatky na místě: Místní daň: Euro 1,80 na osobu / noc (od 14 let).

Zahrnuto do fitness a wellness centra: Wellness prostor: ~ 180 m² krytý bazén: s přístupem na místo na opalování, ~ 30 m², parní lázeň, finská sauna, infračervená kabina.

Poplatky ve fitness a wellness centru: beauty centrum, masáže.

Stravování: snídaně formou bufetu, odpolední občerstvení: salát / polévka / koláč z bufetu, večeře (4 kurzy): výběr menu, antipasta v salátovém bufetu, dětský bufet, nápoje pro děti po celý den (dětská jablka, v souvislosti s péčí o děti.

Zábava zahrnuto: Týdenní program: 1 x Tagesprogram lt. Upozornění pro dospělé a děti, 1 x varnost pro dětské pokrmy ve vaření.

Děti: dětská postýlka, herna: 3 pokoje / dětské / dětské / dětské pokoje, půjčovna jízdních kol, dobrodružné hřiště se skluzavkou, pískoviště atd. V zahradě, dětská postýlka, dětská postýlka: dětský klub Ultis cca 60 hodin týdně -

Zvířata: Euro 5, - za den za poplatek na místě bez jídla.

Různé: Platební karty: Debetní karta, MasterCard, Visa, Invalidní vozík: Ne, Check in od: 14:00 hod., Odhlášení před: 10:00 hod.

(strojový překlad)

Hotel Viktoria - poloha

GPS koordináty pro navigace: 46.5438, 10.9949 (46°32'38'', 10°59'42'')