-

Ubytování Val di Dentro - Premadio, Bormio

Ubytování Val di Dentro - Premadio - informace

Lyžařské středisko Val di Dentro - Premadio - fotografie

Perfektní zimní dovolená lze zažít i v Premadiu, které leží na severu Itálie v italských Alpách. Jen kousek od ubytování se tady nabízí na 24 kilometrů lyžařských tratí, které ocení i příznivci snowboardingu. Na příznivce běžeckého lyžování tady čeká asi 10 kilometrů tratí jen kousek od ubytování.

Lyžařské středisko Val di Dentro - Premadio - fotografie

Z doplňkových zimních sportů může Premadio svým hostům, kteří využijí ubytování v tomto středisku, nabídnou třeba kluziště, crosscountry lyžování, deep snow running či jízdu na koních. A ani v tak malém městečku nechybí diskotéka, kino a různé kavárny a restaurace.

Lyžařské středisko Val di Dentro - Premadio - fotografie

Kouzlo Alp v Itálii a zdejší podmínky pro lyžování jsou vhodné jak pro lyžaře, tak i pro nelyžaře, kteří se do oblasti Bormio vydávají za krásnou horskou přírodou, turistikou a odpočinkem.

Většina návštěvníků, kteří se rozhodli pro ubytování v Premadiu, využívá šanci zakoupení rozšířeného skipasu pro celé lyžařské středisko Bormio, čímž se rapidně rozšiřují příležitosti pro lyžování a i možnosti zábavy jsou o něco bohatší.

Ubytování Val di Dentro - Premadio - kde se v okolí lyžuje?

Bormio

Náhled skimapy areálu Bormio

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Bormio v Bormiu, Itálie dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Val di Dentro - Premadio

GPS koordináty pro navigace: 46.4895, 10.2936 (46°29'22'', 10°17'37'')