-

Ubytování Aprica, Aprica

Studio / Apartmán Cristallo Club

Náhled objektu Cristallo Club, Aprica, Aprica, Itálie

Vydejte se užít si zimní dovolenou na ubytování do studia / apartmánu Cristallo Club a prožijte v zimním středisku Aprica, kde budete mít na dosah upravované sjezdové i běžecké tratě, aktivně strávený čas odpočinku

Ubytování Aprica - informace

Lyžařské středisko Aprica - fotografie

Italské městečko Aprica, ve kterém nabízíme ubytování, láká své návštěvníky ze širokého okolí a hlavně mezi českými turisty je velmi oblíbená a hojně navštěvovaná. Nachází se v úzkém alpském údolí, sevřena vysokými horami ze severu i z jihu a tato skutečnost velmi ovlivňuje místní počasí podnebí. Zatímco na jedné straně Apricy již začíná jaro, druhá strana se stále ještě může těšit z opravdového zimního počasí, sněhu a zimních radovánek.

Lyžařské středisko Aprica - fotografie

Při procházkách městem můžete mít pocit, jakoby Aprica nebrala konce. Protože leží v úzkém údolí, i městečko samotné je poměrně úzké. Je ale dlouhé a tedy vhodné pro romantické procházky zasněženými ulicemi. Místní obyvatelstvo moc neovládá angličtinu, ale i tak se s nimi lze domluvit.

Lyžařské středisko Aprica - fotografie

Aprica se může pochlubit dobrými restauracemi prakticky hned vedle jednotlivých ubytování, kde nabízejí místní italské speciality, které váš labužnický jazýček jistě ocení. V městečku se dokonce nachází i pizzerie, kde je česky mluvící obsluha, takže turisté, ubytovaní přímo v Aprice, si mohou dát dobrou pizzu bez starostí s tím, jak se domluví.

Ubytování Aprica - kde se v okolí lyžuje?

Aprica

Náhled skimapy areálu Aprica

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Aprica v Aprice, Itálie dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Aprica

GPS koordináty pro navigace: 46.1537, 10.1527 (46°9'13'', 10°9'10'')