-

Ubytování La Villa, Alta Badia

Ubytování La Villa - informace

Lyžařské středisko La Villa - fotografie

Dalo by se říci, že La Villa je vcelku poklidná vesnička s několika možnostmi ubytování v lyžařské oblasti Alta Badii, která se nachází na úpatí jednoho z místních vrcholků Piz La Villa. Leží asi na půli cesty mezi Pedraces a vesnicí Corvara, která je jakýmsi místním centrem a také nabízí svým návštěvníkům největší možnosti ubytování.

Lyžařské středisko La Villa - fotografie

Lyžařský areál Alta Badia a hlavně pak vesnička La Villa se do povědomí příznivců sjezdového lyžování zapsala pořadatelstvím závodů v rámci Světového poháru na sjezdovce jménem Gran Risa. A protože je La Villa a celá Alta Badia přímo propojena s nějvětší lyžařskou oblastí v celé Itálii s názvem Sella Ronda, je možné se vydat přímo od ubytování v La Villa na lyžařský okruh, který už byl místními hojně vyoužíván na začátku minulého století. Tato trasa vede přes středisko Arabba v lyžařském regioun Arabba / Marmolada dále až na Malga Ciapela.

Ubytování La Villa - kde se v okolí lyžuje?

Alta Badia

Náhled skimapy areálu Alta Badia

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Alta Badia v Alta Badii, Itálie dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska La Villa

GPS koordináty pro navigace: 46.5858, 11.9017 (46°35'9'', 11°54'6'')