-

Ubytování Samnaun, Samnaun

Studio / Apartmán Ferienwohnung Atlantis-Appartements

Náhled objektu Ferienwohnung Atlantis-Appartements, Samnaun, Samnaun, Švýcarsko

Vydejte se užít si zimní dovolenou na ubytování do studia / apartmánu Ferienwohnung Atlantis-Appartements a prožijte v zimním středisku Samnaun, kde budete mít na dosah upravované sjezdové i běžecké tratě, aktivně strávený čas odpočinku

Ubytování Samnaun - informace

Lyžařské středisko Samnaun - fotografie

Sammaun je alpským střediskem nacházejícím se v regionu Graubünden těsně u rakouských hranic. Leží v nadmořské výšce 1846 metrů a žje zde asi 813 stálých obyvatel. Je to krásné místo s nepřebernými lyžařskými možnostmi. Snad žádné alpské středisko neprošlo tak rychlým rozvojem z malé vesničky na velký a dokonale vybavený skiareál.

Lyžařské středisko Samnaun - fotografie

Zdejší lyžařská oblast Silvretta nám dává k dispozici krásných 200 km lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti. Každý si zde přijde na své. Najdeme zde vše od cvičných prostorů až po náročný Pardatschgard či závodní tratě vedoucí z Höhlenspitzu. Dále zde nalezneme jeden z největších evropských snowparků v Idalpu a freeridové a freestylové prostory v Höllenkaru.

Lyžařské středisko Samnaun - fotografie

Ceny ubytování jsou dosti vysoké, ale je za co platit. Naopak ceny zboží jsou zde díky bezcelní zóně příjemné. V létě se Sammaun mění v turistický a cyklistický ráj. Nalezneme zde více jak 250 km tras a stezek převážně ale dosti obtížných díky velmi hornatému terénu. Pokud patříte mezi milovníky nenáročných procházek, vyrazte po zdejších barevných pastvinách za objevováním krás zdejší přírody.

Lyžařské středisko Samnaun - fotografie

Dalšími aktivitami jsou zde slaňování, rafting, plavání. Také si můžete zajít do některé místní horské chaty na ochutnávku zdejších sýrů či za alpskými specialitami do některé restaurace. Sammaun je určitě tou pravou volbou pro stráven vaší dovolené.

Ubytování Samnaun - kde se v okolí lyžuje?

Samnaun

Náhled skimapy areálu Samnaun

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Samnaun v Samnaunu, Švýcarsko dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Samnaun

GPS koordináty pro navigace: 46.9505, 10.3718 (46°57'2'', 10°22'18'')