-

Ubytování Hasliberg, Meiringen - Hasliberg

Hotel Das Hotel Panorama

Náhled objektu Das Hotel Panorama, Hasliberg, Meiringen - Hasliberg, Švýcarsko

Vydejte se užít si zimní dovolenou na ubytování do hotelu Das Hotel Panorama a prožijte v zimním středisku Hasliberg, kde budete mít na dosah upravované sjezdové i běžecké tratě, aktivně strávený čas odpočinku

Ubytování Hasliberg - informace

Lyžařské středisko Hasliberg - fotografie

Hasliberg je alpským střediskem nacházejícícím se v údolí Haslital, ve švýcarském kantonu Berner Oberland. Laží v nadmořské výšce 1082 metrů a žije zde asi 1232 stálých obyvatel. Hasliberg je ze všech stran obklopen překrásnou přírodou, která láká ke strávení aktivitní dovolené.

Lyžařské středisko Hasliberg - fotografie

Hasliberg a jeho soused Meiringen jsou navzájem dosažitelní autem či kabinovou lanovkou. Společně totiž vytvářejí skiareál Meiringen - Hasliberg, což nám umožňuje přístup k 60 km dobře udržovaným lyžařským sjezdovkám a 35 km běžeckým tratím. Mezi ty nejoblíbenější běžecké tratě patří ta, která vede z Bidmi do Lischenu.

Lyžařské středisko Hasliberg - fotografie

Na snowboardisty zde čeká snowpark a na vaše ratolesti kidspark, kde se mohu naučit lyžovat. Hasliberg je držitelem ocenění "Familien Willkommen", jeliož jeho sjezdovky jsou ideální jak pro děti, tak pro snowboardisty i lyžaře. Z dalších sportovních aktivit tu na nás čeká sáňkování, bruslení, paragliding, horolezení na ledě, výlety na sněžnicích, tenis, plavání a bowling.

Lyžařské středisko Hasliberg - fotografie

V létě se Hasliberg a jeho okolí mění na ráj pěší turistiky. Můžete vyrazit na výlet k jezeru Brienzer, do hor, do křišťálové jeskyně Gerstenegg, do ledovcové rokliny Rosenlaui, k hluboké propasti Aareschlucht či k vodopádům Giesbach a Reichenbach. Dalšími letními aktivitami jsou zde jízda na kole či na horském kole, horolezectví, paragliding, jízda na koni, minigolf, plavání, rybaření a wellness centrum.

Ubytování Hasliberg - kde se v okolí lyžuje?

Meiringen - Hasliberg

Náhled skimapy areálu Meiringen - Hasliberg

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Meiringen - Hasliberg v Meiringenu nebo Haslibergu, Švýcarsko dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Hasliberg

GPS koordináty pro navigace: 46.7419, 8.19906 (46°44'31'', 8°11'57'')