-

Ubytování Luzern, Klewenalp - Stockhütte

Studio / Apartmán BHMS City Campus

Náhled objektu BHMS City Campus, Luzern, Klewenalp - Stockhütte, Švýcarsko

Vydejte se užít si zimní dovolenou na ubytování do studia / apartmánu BHMS City Campus a prožijte v zimním středisku Luzern, kde budete mít na dosah upravované sjezdové i běžecké tratě, aktivně strávený čas odpočinku

Ubytování Luzern - informace

Lyžařské středisko Luzern - fotografie

Luzerne je hlavním městem stejnojmenného švýcarského kantonu nacházejícím se v samém srdci Švýcarska, na březích jezera Lucerne. Leží v nadmořské výšce 436 metrů a žije zde asi 60000 stálých obyvatel. Nádherné okolní horské scénérii zde dominují vrcholky Riga, Pilatus a Stanserhorn. Jedním z nejznámějších městských symbolů je zde 200 metrů dlouhý dřevěný most Kappelbrücke přes jezero, který pochází nejspíše již z 8. století.

Lyžařské středisko Luzern - fotografie

Luzerne je navštěvován hlavně pro své obchůdky se suvenýry a hodinkami, překrásné jezerní panorama a majestátní horské vrcholky. Je přímo rájem na zemi. Lucerne nám nabízí nesčetné možnosti zimních a letních sportovních aktivit - lyžování, snowboarding, turistika, cyklistika, bruslení na ledě či na inlinech, plavání, paragliding, bungee jumping, kanoistika a golf. Mezi zimní aktivity zde také patří běžkaření, sáňkování, jízda na saních taženými koňmi, výlety na sněžnicích, metaná či hokej.

Lyžařské středisko Luzern - fotografie

Mezi letní aktivity ještě řadíme rybaření, minigolf, badminton, trekking, squash, tenis, jízdu se psím spřežením a wellness centrum. Bylo by zbytečné tady jmenovat všechny možnosti výletů, které byste mohli podniknout, jelikož jich je opravdu hodně. Ale například v zimě je zde opravdovou raritou vánoční trh, který se nachází na vrcholku Pilatus. Každý si zde najde to svoje, takže neváhejte a navštivte toto pohádkové město.

Lyžařské středisko Luzern - fotografie

A pokud patříte mezi milovníky kultury a umění, budete se zde cítit jako v ráji. Najdete zde kapličku Sv. Petra, vodní věž, která je součástí městské zdi, památník umírajícího lva, Jezuitský a Františkánský kostel, starobylá náměstíčka.

Poloha lyžařského střediska Luzern

GPS koordináty pro navigace: 47.0504, 8.31562 (47°3'1'', 8°18'56'')