-

Ubytování Gersau, Klewenalp - Stockhütte

Studio / Apartmán Platten

Náhled objektu Platten, Gersau, Klewenalp - Stockhütte, Švýcarsko

Vydejte se užít si zimní dovolenou na ubytování do studia / apartmánu Platten a prožijte v zimním středisku Gersau, kde budete mít na dosah upravované sjezdové i běžecké tratě, aktivně strávený čas odpočinku

Ubytování Gersau - informace

Lyžařské středisko Gersau - fotografie

Gersau je malou vesničkou nacházející se na romantickém místě na slunném jížním svahu Rigi, v blízkosti jezera Lucerne a občas se tomuto místu přezdívá Riviéra Středního Švýcarska. Leží v nadmořské výšce 435 metrů a žije zde asi 2040 stálých obyvatel. Vysoko nad Gersau se nachází lyžařský areál Rigi - Scheidegg s nadherným výhledem a rájem pro pěší turisty.

Lyžařské středisko Gersau - fotografie

Tento lyžařský areál nám dává k dispozici asi 20 km dobře udržovaných lyžařských sjezdovek. Dále zde můžeme sáňkovat, jezdit na běžkách či vyrazit na výlet na sněžnicích. V letních měsících tu na nás čeká mnoho turistických tras, cyklistických stezek, možnosti plavání, minigolfu, horolezení, tenisu, šlapadel, surfování, vodního lyžování, rybaření, plachtění.

Lyžařské středisko Gersau - fotografie

Určitě byste měli vyrazit k jezeru Lucerne, kde na vás čekají historické parníky, které vám umožní objevovat krásy zdejší krajiny. V Gersau si milovníci památek a kultury mohou prohlédnout nádherné náměstí s farním kostelem, radnici a historické obchodní domy. Od května do října se zde konají různé výtvarné výstavy. A v listopadu se můžete těšit na kulturní festival, kde si můžete vychutnat vše od klasiky až po rock.

Poloha lyžařského střediska Gersau

GPS koordináty pro navigace: 46.9935, 8.52367 (46°59'37'', 8°31'25'')