-

Ubytování Blatten - Belalp, Aletsch

Studio / Apartmán Feriendorf Tschuggen

Náhled objektu Feriendorf Tschuggen, Blatten - Belalp, Aletsch, Švýcarsko

Vydejte se užít si zimní dovolenou na ubytování do studia / apartmánu Feriendorf Tschuggen a prožijte v zimním středisku Blatten - Belalp, kde budete mít na dosah upravované sjezdové i běžecké tratě, aktivně strávený čas odpočinku

Ubytování Blatten - Belalp - informace

Lyžařské středisko Blatten - Belalp - fotografie

Blatten - Belalp je idylickým horským střediskem nacházejícím se v Bernských Alpách. Okolní krajina Blatten - Belalpu se může chlubit tím, že je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. K dispozici nám tu je hned několik lyžařských možností vhodných jak pro začátečníky, tak pro zušené lyžaře. Přepravu zde zajišťují moderní lanovky a vleky, takže se nemusíte bát dlouhých front a zbytečné ztráty času.

Lyžařské středisko Blatten - Belalp - fotografie

Blatten - Belalp je známý svými krásnými běžařskými tratěmi. Najdeme zde 3 km dlouhou trať, která nám ve své nadmořské výšce 2000 metrů dává nezapomenutelný výhled na Matterhorn, Michabel a další horské vrcholky. Z dalších sportovních aktivit tu na vás čeká sáňkařská dráha, snowkite, wellness centrum.

Lyžařské středisko Blatten - Belalp - fotografie

V létě se Blatten - Belalp mění v turistický ráj plný dobrodružství. Nalezneme zde nádherné tématické turistické trasy. Můžete se projít po stezce Flóra a fauna či po stezce Socha, která nám nabízí zajímavou směsici kultury a přírody. Opravdovým zážitkem je zde ale výlet okolo nejdelšího evropského ledovce Aletsch, který měří neuvěřitelných 23 km. Dalšími letními aktivitami jsou zde horolezectví, jízda na kole, tenis, minigolf.

Ubytování Blatten - Belalp - kde se v okolí lyžuje?

Aletsch Arena

Náhled skimapy areálu Aletsch Arena

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Aletsch Arena v Aletschi, Švýcarsko dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Blatten - Belalp

GPS koordináty pro navigace: 46.371, 7.99084 (46°22'16'', 7°59'27'')