-

Ubytování Obervellach, Mölltal

Ubytování Obervellach - informace

Lyžařské středisko Obervellach - fotografie

Lyžařské středisko Obervellach je krásnou horskou oblastí nacházející se v destinaci Carinthia obklopený horou Glossglockner a pohořím Karawanken. Je skutečným lyžařským rájem. Nabízí možnost sjezdového lyžování, běžkování a snowboardingu. Rozmanitost lyžařských sjezdovek může uspokojit všechny nadšence tohoto sportu, kteří mají rádi adrenalin.

Lyžařské středisko Obervellach - fotografie

Nachází se zde také lyžařské školy pro začátečníky. Ve středisku Obervellach se také můžete projet na saních taženými koňmi či podniknout výlet na sněžnicích a objevovat krásy mítní krajiny.

Lyžařské středisko Obervellach - fotografie

Na konci studeného dne není nic lepšího než si užít revitalizačních účinků sauny, či si dát svařáček v nějaké příjemné hospůdce. Milovníci umění si v Obervellachu mohou prohlédnout muzeum a tři zámky - Gurk, Maria Saal a Viktring.

Ubytování Obervellach - kde se v okolí lyžuje?

Ankogel

Náhled skimapy areálu Ankogel

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Ankogel v Mölltalu, Rakousko dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Ledovec Mölltal

Náhled skimapy areálu Ledovec Mölltal

Vydejte se zalyžovat si do lyžařského areálu Ledovec Mölltal a užijte si v Mölltalu, v Rakousku takové lyžování a zimní dovolenou, jaká má v Alpách být

Poloha lyžařského střediska Obervellach

GPS koordináty pro navigace: 46.931, 13.2002 (46°55'52'', 13°12'1'')