-

Ubytování Grosskirchheim, Heiligenblut

Hotel Vital Post

Náhled objektu Vital Post, Grosskirchheim, Heiligenblut, Rakousko

Vydejte se užít si zimní dovolenou na ubytování do hotelu Vital Post a prožijte v zimním středisku Grosskirchheim, kde budete mít na dosah upravované sjezdové i běžecké tratě, aktivně strávený čas odpočinku

Ubytování Grosskirchheim - informace

Lyžařské středisko Grosskirchheim - fotografie

Malé alpské středisko Grosskirchheim se nachází v regionu Carinthia, v blízkosti národního parku Vysoké Taury. Leží v nadmořské výšce 1024 metrů a žije zde asi 1604 stálých obyvatel.

Lyžařské středisko Grosskirchheim - fotografie

Klid a nádherná příroda vám dá možnost zapomenout na starosti všedního dne a vychutnat si chvilky pohody. V Grosskirchheimu čeká na návštěvníky mnoho nezapomenutelých zážitků od výletů přírodou až po lyžování na sjezdovkách.

Lyžařské středisko Grosskirchheim - fotografie

Společně se sousedním střediskem Heiligenblut, tvoří lyžařský areál Skiparadise Heiligenblut. Okolo 50 km dobře udržovaných lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti láká zimní nadšence. Běžkaři ocení 20 km běžkařských tratí a z dalších sportů máte možnost vyzkoušet bruslení na ledě či horolezectví.

Lyžařské středisko Grosskirchheim - fotografie

Zábava mimo sjezdovky není v Grosskirchheimu tak obsáhlá, ale v sousedním Heiligenblutu už máte z čeho vybírat.

Ubytování Grosskirchheim - kde se v okolí lyžuje?

Grossglockner - Heiligenblut

Náhled skimapy areálu Grossglockner - Heiligenblut

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Grossglockner - Heiligenblut v Heiligenblutu, Rakousko dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Grosskirchheim

GPS koordináty pro navigace: 46.9778, 12.8899 (46°58'40'', 12°53'24'')