Hotel Mohren, Oberstdorf

Ubytování Hotel

Destinace Německo

Oblast Oberstdorf

Místo Oberstdorf

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Mohren

Hotel Mohren

Tradiční čtyřhvězdičkový hotel Mohren se nachází v centru střediska Oberstdorf. Skibus staví cca 100 m od domu a zaveze vás k cca 3,5 km vzdálené lanovce Nebelhornbahn. Nejbližší trasa pro běžkaře je odtud cca 1 km. K vybavení komfortního hotelu, který se nachází přímo na idylickém náměstí, patří vstupní hala s recepcí, výtah, společenská místnost a čítárna, jídelna na snídaně, jídelní sál, restaurace, bar, kavárna, Wi-Fi (v ceně), internetový koutek s notebookem na vypůjčení (za poplatek), vinárna, lyžárna a terasa. Dále je k dispozici wellness zařízení s parní lázní a saunou (v ceně, 14.00-22.00 hodin), stejně jako solárium (za poplatek). Platíte-li plnou cenu za hotel, obdržíte na dvě hodiny volný stup do lázní střediska Oberstdorf. Ve středisku je k dispozici hostům bezplatné parkoviště a také zpoplatněné parkovací garáže, které jsou přímo u domu.

Pokoje
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, sedací kout, minibar (za poplatek), bezpečnostní schránku (v ceně), rádio, telefon, fén na vlasy a u některých je i balkon.

Stravování
V ceně zahrnuté stravování se skládá ze snídaně formou švédských stolů. V termínu 11. - 22.02.2015 je v ceně polopenze. V ostatních termínech lze přiobjednat na místě večeři (za poplatek).