-

Ubytování Oberaudorf, Oberaudorf

Studio / Apartmán Oberaudorf

Náhled objektu Oberaudorf, Oberaudorf, Oberaudorf, Německo

Vydejte se užít si zimní dovolenou na ubytování do studia / apartmánu Oberaudorf a prožijte v zimním středisku Oberaudorf, kde budete mít na dosah upravované sjezdové i běžecké tratě, aktivně strávený čas odpočinku

Ubytování Oberaudorf - informace

Lyžařské středisko Oberaudorf - fotografie

Oberaudorf je malou vesničkou nacházející se v údolí Inntal, v Bavorsku. Najdeme zde čistý horský vzduch a krásnou přírodu, která láká k procházkám všechny typy turistů. Pokud neradi podnikáte vysokohorské výstupy, můžete se v klidu procházet po zdejším údolí.

Lyžařské středisko Oberaudorf - fotografie

Určitě byste měli podniknout výlet na nejvyšší vrcholek této oblasti Brünnstein, kde se vám otevře nádherný výhled na okolní horské panorama. Při výletě po horách se můžete osvěžit v některém z menších jezírek. Pokud nechcete být moc unaveni, můžete vyjet lanovkou přímo z Oberaudorfu na vrcholek Hochech. Opravdu nezapomenutelným zážitkem je jízda ozubenou dráhou na Weldelstein.

Lyžařské středisko Oberaudorf - fotografie

V zimě se Oberaudorf halí do bílé barvy a nabízí mnoho možností pro turisty, alpinisty, lyžaře i snowboardisty. K dispozici je asi 12 km dobře udržovaných lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti osluhovaných 5 lanovkami a vleky. Pro bežkaře je zde připraveno 15 km upravených tratí.

Poloha lyžařského střediska Oberaudorf

GPS koordináty pro navigace: 47.6474, 12.1725 (47°38'51'', 12°10'21'')