Hotel Alaska, Selva di Gardena / Wolkenstein

Ubytování Hotel

Destinace Itálie

Oblast Val Gardena / Alpe di Siusi

Místo Selva di Gardena / Wolkenstein

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Alaska

Hotel Hotel Alaska

Rodinný tříhvězdičkový hotel se nachází přímo na sjezdovce a cca 500 m od centra Wolkensteinu. Hotel má k dispozici recepci, výtah, restauraci à-la-carte, dvě kavárny/bary a internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi (v ceně) a dětský koutek. Používání wellness zařízení se saunou, parní lázní a vířivkou je v ceně. Solárium a masáže jsou v místě možné za poplatek.

K tomu máte možnost se denně zúčastnit hotelem vedené skisafari. Jednou týdně máte možnost jít si zabruslit na zimní stadion Wolkenstein (brusle jsou také v ceně) a dvakrát za týden se koná v hotelu večer s živou hudbou. Parkovací místa jsou vám zdarma k dispozici..

Pokoje
Pokoje jsou vybaveny koupelnou nebo sprchou s WC a mají k dispozici satelitní TV, telefon, rádio, bezpečnostní schránku (za poplatek), minibar (za poplatek) a fén. Většina pokojů má balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze skládá se ze snídaně formou švédského stolu a večerního menu o třech chodech s možností výběru a bufetu se zeleninou. Pro děti je možné zvolit dětské menu. Vánoční slavnostní večeře je také již v ceně. Silvestrovské menu je za poplatek (povinné).