Studio / Apartmán Residence Clara, San Vigilio di Marebbe / St. Vigil Enneberg

Ubytování Studio / Apartmán

Destinace Itálie

Oblast Plan de Corones / Kronplatz

Místo San Vigilio di Marebbe / St. Vigil Enneberg

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o studiu / apartmánu Residence Clara

Studio / Apartmán Residence Clara - popis #1

Komfortní tříhvězdičkový rezidence Clara se nachází na klidném místě ve středisku San Vigilio, jen cca 200 m od centra a cca 750 m od lanovky Miara. Skibus staví přede dveřmi a zaveze vás ke vstupu do lyžařského střediska Kronplatz. Do Brunecku se dostanete po cca 18 km. K vybavení ubytování patří salónek s recepcí, výtah, Wi-Fi (v ceně), místnost s TV, vyhřívaná lyžárna a zahrada. Dále je k dispozici wellness zařízení s posilovnou, saunou, tureckou parní lázní a vířivkou (kompletně zdarma). Bezplatné parkoviště je u domu.

Vybavení a stravování
Apartmány jsou útulně zařízené a mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, Wi-Fi (v ceně), telefon, fén na vlasy, bezpečnostní schránku (v ceně), obývací místnost na spaní s kuchyňskou linkou s lednicí, myčkou na nádobí, sporákem a mikrovlnnou/pečící troubou, oddělené ložnice a u některých je i balkon nebo terasa. Bez stravování.

Studio / Apartmán Residence Clara - popis #2

Komfortní tříhvězdičkový rezidence Clara se nachází na klidném místě ve středisku San Vigilio, jen cca 200 m od centra a cca 750 m od lanovky Miara. Skibus staví přede dveřmi a zaveze vás ke vstupu do lyžařského střediska Kronplatz. Do Brunecku se dostanete po cca 18 km. K vybavení ubytování patří salónek s recepcí, výtah, Wi-Fi (v ceně), místnost s TV, vyhřívaná lyžárna a zahrada. Dále je k dispozici wellness zařízení s posilovnou, saunou, tureckou parní lázní a vířivkou (kompletně zdarma). Bezplatné parkoviště je u domu. Vybavení a stravování Apartmány jsou útulně zařízené a mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, Wi-Fi (v ceně), telefon, fén na vlasy, bezpečnostní schránku (v ceně), obývací místnost na spaní s kuchyňskou linkou s lednicí, myčkou na nádobí, sporákem a mikrovlnnou/pečící troubou, oddělené ložnice a u některých je i balkon nebo terasa. Bez stravování.

Studio / Apartmán Residence Clara - poloha

GPS koordináty pro navigace: 46.6984, 11.9303 (46°41'54'', 11°55'49'')