Hotel Sporthotel Winkler, San Lorenzo di Sebato / St. Lorenzen

Ubytování Hotel

Destinace Itálie

Oblast Plan de Corones / Kronplatz

Místo San Lorenzo di Sebato / St. Lorenzen

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Sporthotel Winkler

Hotel Sporthotel Winkler

Rodinný a komfortní čtyřhvězdičkový Sporthotel Winkler se nachází ve Stefansdorfu, cca 2,5 km od centra střediska St. Lorenzen. Lyžařské středisko (vstup v Reischachu) je odtud cca 1,8 km, zaveze vás tam bezplatný hotelový autobus (jezdí každých 15 minut). K vybavení láskyplně zařízeného hotelu patří recepce se salónkem, výtah, w-lan (v ceně, ve veřejných prostorách), internetový koutek (v ceně), restaurace, bar, zimní zahrada s panoramatickým výhledem, terasa s výhledem do hor, dětský koutek a lyžárna. Dále je vám k dispozici komfortní a velkorysá wellness oáza, kterou lze používat zdarma. Najdete v ní bazén s vodopádem, vřídlem, protiproudem a s integrovanou vířivkou, Kneippovo jezírko, sprcha, finskou saunu, tureckou aromatickou parní lázeň, bio saunu, solnou jeskyňku, kabinku s infračerveným zářením, relaxační místnost a posilovnu. Solárium, kosmetika a masáže jsou k dispozici za poplatek.

Pokoje
Příjemné pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV, w-lan (v ceně), telefon, bezpečnostní schránku, minibar (za poplatek) a balkon nebo terasu.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně s müsli koutkem, různými druhy čajů, domácími specialitkami, čerstvým chlebem, selským máslem, džusy, vaječnými pokrmy na objednávku a dalšími dobrotami. Večer si pochutnáte na večeři pro gurmány s čerstvými saláty, denně různými dezerty s ovocem, s domácími druhy sýra a sladkým překvapením. Dietní strava (bez laktózy a bezlepková) je po předchozí domluvě možná. Třikrát do týdne se pořádají tematické večery, například romantické slavnostní menu za svitu svíček, tyrolský selský večer a italský bufet s předkrmy. O Silvestra si pochutnáte na slavnostním menu o sedmi chodech se zábavným programem (párty s diskžokejem v chill zóně, ohňostroj a po půlnoci tradiční "talismánci pro štěstí" (obligatorický příplatek, platí se na místě).