-

Ubytování Madesimo, Madesimo

Ubytování Madesimo - informace

Lyžařské středisko Madesimo - fotografie

Region Madesimo nepatří z lyžařských oblastí v Itálii k těm nejznámějším. To je ale paradoxně asi největší výhodou Madesima. Turisté, kteří si zvolí ubytování v Madesimu, od této oblasti většinou tolik neočekávají a ve většině případů jsou pak po příjezdu na ubytování velice mile překvapeni. Lyžařská oblast Madesimo svým návštěvníkům totiž nabízí vše, co je k zimní dovolené třeba! Od útulných kapacit pro ubytování s chutnou stravou až po perfektně upravené sjezdovky v blízkém okolí.

Lyžařské středisko Madesimo - fotografie

Středisko Madesimo se může pochlubit především dobrými sněhovými podmínkami v průběhu celé zimní sezóny. Je také lokalitou, kde po většinu času svítí sluníčko. Místní obyvatelé si na drsnou zimu již zvykli a proto je ani dvoumetrové sněhové peřiny nepřekvapí. Hřebeny Nepontských Alp jsou jistotou kvalitní zimní nadílky, na kterou my nejsme zvyklí. Pokud ovšem turisté volí Madesimo coby místo pro ubytování kvůli skvělým zážitkům z lyžování v italských Alpách, je pro ně tato skutečnost naopak velmi příznivá.

Lyžařské středisko Madesimo - fotografie

Co se náročnosti tratí, které se nacházejí poblíž ubytování, týče, Madesimo nabízí sjezdovky všech druhů obtížností. Tu svou si tu tedy vybere opravdu každý příznivec alpského lyžování. Největší část tvoří červené (středně obtížné) sjezdy. Tratě jsou přehledné, široké a většina z nich dosahuje délky kolem 2 kilometrů. Plynulou dopravu až do nadmořské výšky takřka 3.000 metrů zajišťují moderní a rychlé lanovky.

Největší návštěvnost a také nejméně možností k ubytování se dá očekávat o víkendech, kdy se do Madesima na lyžování vydávají obyvatelé nedalekého Milána. Lyžařské středisko je ale na tento nápor dokonale připraveno, takže se není třeba obávat, že by se snad tvořily dlouhé fronty u lanovek. Přes týden však bývá středisko poloprázdné a sjezdovky budou patřit jen vám.

Madesimo určitě potěší každého nenáročného lyžaře, který sem zavítá a s největší pravděpodobností nepůjde o návštěvu poslední.

Ubytování Madesimo - kde se v okolí lyžuje?

Madesimo

Náhled skimapy areálu Madesimo

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Madesimo v Madesimu, Itálie dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Madesimo

GPS koordináty pro navigace: 46.4374, 9.35833 (46°26'15'', 9°21'30'')