-

Ubytování Misurina, Cortina d'Ampezzo

Hotel Grand Misurina

Náhled objektu Grand Misurina, Misurina, Cortina d'Ampezzo, Itálie

Vydejte se užít si zimní dovolenou na ubytování do hotelu Grand Misurina a prožijte v zimním středisku Misurina, kde budete mít na dosah upravované sjezdové i běžecké tratě, aktivně strávený čas odpočinku

Ubytování Misurina - informace

Lyžařské středisko Misurina - fotografie

Malá obec a současně i skiareál Misurina leží v italských Dolomitech v nadmořské výšce 1.700 - 2.200 metrů nad mořem a bývá řazen k lyžařské oblasti Cortina d´Ampezzo. Svou bohatou nabídkou nejen lyžování a příjemného ubytování uspokojí jak dospělé, tak děti. Návštěvníci Misuriny tak mohou v malebném prostředí italských Dolomit strávit pohodovou zimní dovolenou plnou skvělých sportovních zážitků z lyžování a takřka nekonečné spokojenosti.

Lyžařské středisko Misurina - fotografie

Misurina je již po staletí známá nejen v Itálii jako ozdravné středisko, neboť v jejím okolí je relativně nízká vlhkost a také tlak vzduchu. Proto se ubytování ve vesničce Misurina často doporučuje osobám s onemocněním dýchacích cest.

Lyžařské středisko Misurina - fotografie

Zimy bývají v Misurině mrazivé a ubytovaným lyžařům tak zaručují téměř 100%-ní jistotu sněhu po celou zimní sezónu. Na svazích v okolí Misuriny si příznivci alpského lyžování mohou vychutnávat jak dlouhé lyžařské svahy, tak také cross-country lyžování. Často jsou zde pořádány též výlety na sněžnicích, které začínají hned u jednotlivých ubytování.

Slavné vrcholy Dolomit s jezerem Misurina nabízí přímo z oken jednotlivých ubytování překrásné výhledy na místní uchvacující krajinu. Ve středisku je samozřejmě také možnost zakoupení skipasu, který lze využívat i v okolních střediscích.

Ubytování Misurina - kde se v okolí lyžuje?

Cortina d'Ampezzo

Náhled skimapy areálu Cortina d'Ampezzo

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Cortina d'Ampezzo v Cortině d'Ampezzo, Itálie dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Misurina

GPS koordináty pro navigace: 46.5831, 12.2522 (46°34'59'', 12°15'8'')