-

Ubytování Borca di Cadore, Cortina d'Ampezzo

Ubytování Borca di Cadore - informace

Alpská vesnice Borca di Cadore se nachází v severní části italského regionu Veneto, asi 10 kilometrů od známé lyžařské oblasti Cortina d'Ampezzo (a tedy vhodná pro lyžaře, kteří si chtějí zalyžovat v Cortině a přitom ušetřit za ubytování) a jen pouhých 60 kilometrů od hranic Itálie s Rakouskem. Leží uprostřed dlouhého údolí, na jehož konci se nachází lyžařský areál Cortina d'Ampezzo, v nadmořské výšce kolem 950 metrů. Ze všech stran je Borca di Cadore obklopena majestátními horami Dolomit, mezi kterými vynikají Pink Pelmo (3.168 metrů), Antelao (3.263 metrů), masiv Marmolada, Sorarù Rochette (2.374 metrů), Monte Penna (2.196 metrů) a hora Rite (2.181 metrů).

V zimě je Borca di Cadore ideálním místem pro ubytování pro všechny, kteří rádi lyžují. Region nabízí široký výběr sjezdových tratí pro klasické alpské lyžování stejně tak jako terény pro cross-country a snowboarding, možnost využít místní kluziště či vydat se na procházku po malebném okolí na sněžnicích.

V případě zájmu si ubytovaní v Borca di Cadore mohou zakoupit skipas a využít pro lyžování celou lyžařskou oblast Cortina d´Ampezzo. K dispozici je jim pak 8 černých, 23 červených a 74 modrých sjezdovek. 130 kilometrů upravovaných stop pro běžecké lyžování čeká v Cortině na běžkaře a pro snowboardisty tady udržují snowpark.

Ubytování Borca di Cadore - kde se v okolí lyžuje?

Cortina d'Ampezzo

Náhled skimapy areálu Cortina d'Ampezzo

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Cortina d'Ampezzo v Cortině d'Ampezzo, Itálie dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Borca di Cadore

GPS koordináty pro navigace: 46.4369, 12.2209 (46°26'13'', 12°13'15'')