-

Ubytování Selva di Cadore, Civetta

Ubytování Selva di Cadore - informace

Selva di Carode je malá romantická vesnička na severu Itálie, zasazená do malebné krajiny těch nejkrásnějších dolomitiských vrcholků. Jen kousek od ní se do výšky šplhají majestátné hory Pelmo a masív Civetta. Západy slunce jsou v tomto údolí nevídanou podívanou.

Pro ty, kteří zvolí ubytování v tomto regionu, nabízí Selva di Carode nádhernou dovolenou v zimě i v létě. Oblast se skládá převážně z malých vesnic a je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid, pohodu a ubytování uprostřed zatím nedotčené alpské přírody.

V zimě Selva di Cadore spadá pod lyžařský areál Ski Civetta. Milovníci alpského lyžování se tak mohou těšit na dokonale zasněžené sjezdovky všech druhů obtížností. I pro horolezce, kteří také rádi využívají možnosti ubytování nedaleko lezeckých terénů, se stala Selva di Cadore rájem.

Léto v Selva di Cadore pak jeho návštěvníkům nabízí městečko plné historických, ale i archeologických zajímavostí. Kultura je nedílnou součástí tohoto místa. Chloubou města je Muzeum Val Fiorentina, kde se nachází celá řada archeologických vykopávek mezinárodního významu.

Ubytování Selva di Cadore - kde se v okolí lyžuje?

Civetta

Náhled skimapy areálu Civetta

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Civetta v Civettě, Itálie dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Selva di Cadore

GPS koordináty pro navigace: 46.4511, 12.0383 (46°27'4'', 12°2'18'')