-

Ubytování Alleghe, Civetta

Studio / Apartmán La Busa

Náhled objektu La Busa, Alleghe, Civetta, Itálie

Vydejte se užít si zimní dovolenou na ubytování do studia / apartmánu La Busa a prožijte v zimním středisku Alleghe, kde budete mít na dosah upravované sjezdové i běžecké tratě, aktivně strávený čas odpočinku

Ubytování Alleghe - informace

Lyžařské středisko Alleghe - fotografie

Malé lyžařské středisko Alleghe spadá do oblasti Civetta a nabízí zimní dovolenou a ubytování v opravdu malebném prostředí hor, pravé alpské přírody a jezera Alleghe. Obklopují ho masívy dolomitských hor Civetta a Monte Pelma.

Lyžařské středisko Alleghe - fotografie

Apres-ski je v Alleghe poněkud skromnější než na jaké jsou turisté, přijíždějící na lyžování do Itálie, ale ani tak se návštěvníci Alleghe určitě nudit nebudou. Kromě obligátního lyžování se v Alleghe a okolí nabízí bruslení, deep snow running, crosscountry lyžování či vysokohorská turistika. V Alleghe se také nachází snowboardingový park a fun park, který leží jen kousek od většiny ubytování. V Alleghe jsou samozřejmě k nalezení také restaurace, kavárny, pizzerie, banka a kino, vše v blízkosti ubytování.

Lyžařské středisko Alleghe - fotografie

Perfektní lyžování si lze vychutnat na sjezdovkách o celkové délce téměř 25 kilometrů, které vedou lesnatým terénem. Většina sjezdovek je středně obtížných s červeným označením. Při zakoupení skipasu pro lyžařskou oblast Civetta pak lyžaři získají další sjezdové kilometry k objevování, i když ty už se nacházejí od ubytování o něco dále.

Ubytování Alleghe - kde se v okolí lyžuje?

Civetta

Náhled skimapy areálu Civetta

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Civetta v Civettě, Itálie dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Alleghe

GPS koordináty pro navigace: 46.4071, 12.0252 (46°24'26'', 12°1'31'')