-

Ubytování Cervinia, Breuil - Cervinia

Ubytování Cervinia - informace

Lyžařské středisko Cervinia - fotografie

Středisko Cervinia leží na pomezí italské a švýcarské hranice. A představuje jedno z nejmodernějších lyžařských středisek v Itálii, které se navíc pyšní unikátním výhledem z ubytování na nedaleký Matterhorn, 4.478 metrů vysoký symbol švýcarských Alp.

Lyžařské středisko Cervinia - fotografie

Cervinia a její hotely a apartmány jsou určeny pro ubytování všech milovníků zimních sportů a lyžování. Velice mile překvapí šíří své nabídky i snowboardisty. Na ty tu čeká ráj v podobě snowboardového parku Gravity. Ten se nachází na nedalekém vrcholu Plateau Rosa a je otevřen po celý rok. I to je důvodem, proč je ubytování v Cervinii mezi snowboardisty tak oblíbené.

Lyžařské středisko Cervinia - fotografie

Den strávený na svazích se dá před návratem na ubytování zakončit využitím bohaté nabídky aprés-ski či využít možnosti bruslení, plavání v krytém bazénu, výletu na sněžnicích nebo zvolit adrenalinové akce jako paragliding, snowbike nebo kite-sailing.

Ubytování Cervinia - kde se v okolí lyžuje?

Zermatt - Cervinia

Náhled skimapy areálu Zermatt - Cervinia

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Zermatt - Cervinia v Breuil - Cervinia, Itálie dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Cervinia

GPS koordináty pro navigace: 45.9358, 7.62998 (45°56'9'', 7°37'48'')