-

Ubytování Bardonecchia, Bardonecchia

Ubytování Bardonecchia - informace

Malebné městečko Bardonecchia se nachází nedaleko hranic Itálie s Francií a je obklopeno hned čtveřicí údolí: Strettským údolím a údolími Rochemolles, Rho-Melezet a Frejus. Díky své poloze a nadmořské výšce zajišťuje perfektní podmínky pro skvělé sjezdové lyžování až do pozdních jarních dní a zájem o ubytování v Bardonecchii tak neustále roste.

Stejně tak jako lyžařská střediska v blízkém okolí, i Bardonecchia na sobě musela během posledních pár let zapracovat. Téměř od základů tu byla vybudována nová infrastruktura a moderní ubytovací kapacity, které jsou schopny vyhovět neustále se zvyšujícím požadavkům zahraničních lyžařů na lyžování v Itálii. K ubytování je tak možné využít nově vybudované apartmány, které se jejich architekti snažili situovat co nejblíže lyžařským svahům nebo stanicím lanovek. Ke vzdálenějším lanovkám zaveze příznivce sjezdového lyžování skibus, který jezdí po celé Bardonecchii v pravidelných intervalech.

Ubytování Bardonecchia - kde se v okolí lyžuje?

Bardonecchia

Náhled skimapy areálu Bardonecchia

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Bardonecchia v Bardonecchii, Itálie dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Bardonecchia

GPS koordináty pro navigace: 45.0767, 6.70595 (45°4'36'', 6°42'21'')