Hotel Blümlisalp, Kandersteg

Ubytování Hotel

Destinace Švýcarsko

Oblast Adelboden - Lenk

Místo Kandersteg

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Blümlisalp

Hotel Blümlisalp

Hotel: komfortní, od majitele, rodinný hotel, který nabízí příjemnou rodinnou atmosféru. Hotel se skládá z hlavní budovy (= tradiční dům), a (kompletně zrekonstruován v roce 2001) sousední dům v chatové stylu. Oba domy jsou propojeny chodbou. Kandersteg se nachází na 1200-2700 m - idylická vesnice s úchvatné horské scenérie a vynikající síť turistických tras pro všechny schopnosti. Kandersteg se nejlépe hodí pro výlety autemNapříklad Glacier Express (Brig - Chur), Golden Pass (Spiez - Montreux) nebo panoramatické horské cesty Lötschberg.

Poloha: V entrum. Příloha: Chata 20 m obchod s potravinami: 50 m Obchody: 50 m Vlakové nádraží: 500 m Letiště Kandersteg: Bern Belp 70 km Nadmořská výška: 1200 m koupaliště / jezero: koupaliště (konec května do poloviny září), 100 m.

Vybavení: recepce, společenská místnost s klavírem, internetový koutek a Wi-Fizdarma, výtah, bezplatné parkoviště, jídelna, útulný a la carte restaurace salón nebo borovice veranda, sluneční terasa, všechny nekuřácký hotel, zahrada, louka, lehátka. Pračka, sušička a žehlička jsou k dispozici v případě potřeby (jako jsou mince, cca CHF 4, - praní a sušení).

Vždy: vana nebo sprcha / WC, vysoušeč vlasů, rádio, telefon, satelitní TV, nekuřácké. Částečně šikmé stropy. Prostorný rodinný pokoj.

Fitness / Wellness: v ceně: finská So.Una, bio. Za poplatek: solárium, whirlpool.

Stravování: V ceně: Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 4 chodech (na výběr), 1 x týdně bufet, vegetariánské menu na vyžádání, hostitel patří k cechu zavedených kuchařů - přírodní, organické produkty jsou stejně přirozené jako speciální saláty, ryby a celá jídla kuchyně.

Zábava: V ceně: stolní tenis. Poplatek: stolní fotbal, kulečník, bowling.TVB: několikrát týdně prohlídky Nordic Walking výlety za malý poplatek.

Děti: dětská postýlka, herna, dětské hřiště a větší hřiště.

Domácí zvířata: CHF 10, - za den bez potravy.

Letní Tip: Tato oblast je známá pro velmi bohatou květenou na jaře.

Ostatní: Deska začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Kreditní karty: MasterCard, Visa, MasterCard, Diners Club Rollstuhlgerecht: ne Příjezd od 14:00 hodin, hodiny-out do 10:00, o převodech požádání zdarma a od vlakového nádraží Kandersteg - dle dohody. Volný místní autobus pro hotelové hosty. Chyby a změny jsou vyhrazeny. (strojový překlad)