Hotel Jägerhof Hubertus, Faulensee

Ubytování Hotel

Destinace Švýcarsko

Oblast Adelboden - Lenk

Místo Faulensee

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Jägerhof Hubertus

Hotel Jägerhof Hubertus

Hotel: Příjemný a dobře udržovaný hotel garni se skládá ze dvou řadových hotelových budov, které jsou spojeny dohromady Auentreppen. Dům se nachází v panoramatické pozici na kopci s krásným výhledem na jezero Thun a okolní hory.

Poloha: V entrum. Koupaliště: Bödelibad Interlaken 15 km Obchod s Potravinami: 1 km Nákupní Faulensee: Faulensee 300 m Vlakové nádraží: 1 km Letiště Faulensee: Bern / BELP 40 km Nadmořská výška: 560 m koupaliště / jezero: Lake Thun (public) - oddělené od hotelu na břehu silnice 100 m lanovky: Niesenbahn Mülenen 15 km.

Vybavení: recepce s hotelem - zdarma, společenská místnost s integrovaným barem, W-Lan zdarma, bezplatné parkoviště, snídaňová místnost, velmi pěkné a rafinované sluneční terasa s krásným výhledem, nekuřácké pokoje: snídaňová místnost, zahrada, louka u jezera. Zahradní židle za poplatek, bez výtahu requstěny. Žádné oficiální kategorizace.

vždy zdarma sprcha / WC, vysoušeč vlasů, balkon s výhledem na moře, terasa zadejte Diana, TV se satelitním příjmem, bezdrátové připojení k internetu, nekuřácké. Rozpětí je vždy na obou budovách.

Stravování: V ceně: Begrüungsdrink, bohaté snídaně formou bufetu (včetně Prosecco, uzeným lososem a jiné dobroty).

Děti: dětská postýlka.

Domácí zvířata: Domácí zvířata CHF 10, - Kč na den bez jídla - je možné pouze ve dvoulůžkovém pokoji.