Hotel Familienferiendorf Kirchleitn, Bad Kleinkirchheim

Ubytování Hotel

Destinace Rakousko

Oblast Bad Kleinkirchheim

Místo Bad Kleinkirchheim

Vzdálenost k vleku 200 m

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Familienferiendorf Kirchleitn

Hotel Familienferiendorf Kirchleitn

Hotel: Sonnenverwohntes rodinný Kemping, sestávající z asi 30 urgemutlichen, Karntner Bauernhausern. 5 km od Bad Kleinkirchheimu pryč, která se nachází v obci St. Oswald.

Poloha a vzdálenosti: centrum: Bad Kleinkirchheim 5 km veřejný krytý bazén: Therme St.Kathrein + ROM er Therme (15 000 m2 Spa koupání) 5 km, železniční stanice: nemocnice 30 km, lyžařská oblast/horská dráha: Brunnachalm gondola přímý přístup do lyžařského areálu s 100 km sjezdovek St. Oswald 200 m, sjezdovka v domě možné: Ano.

Obecné zařízení: recepce, lobby, internetový koutek: bezplatně, w LAN: zdarma, parkování: zdarma, restaurace: starý mlýn nebo farma obchod, bar, kavárna, terasa.

Vybavení pokojů: postýlka jako Uberbelegung není možné, sprcha, sedící plochy, rozkládací pohovka, rádio, satelitní TV, W-LAN: bezplatně.

Vybavení apartmánu: dort linka, lednice, 2 plotýnkový vařič, plně vybavené.

Pokoj / apartmán typy: 5 lůžko 2 vesmírná procházka, sprcha/WC, obývací / ložnice s rozkládací pohovkou a dorty linka, 2 ložnice se 2 samostatnými lůžky, ~ 55 m2, 5-lůžkový 2 místo chůze, sprcha/WC/extra, nově zrekonstruovaný, postele - / obývací pokoj s rozkládací pohovkou a dorty linka, 2 ložnice s 2 lůžky, Plochá TV, mikrovlnná trouba, trezor, samostatné WC, ~ 55 m2.

Součástí apartmánů.

nastavit hodiny na místě: městská daň: 2,92 Euro za osobu/noc, ve věku 0-16,9 Euro 0,42 za dítě a noc, euro záloha 100, - na moře - v hotovosti nebo platební kartou (Visa nebo MasterCard).

Zahrnuty v oblasti wellness a fitness -: 2 umožňuje blok sauny a relaxační zóny, přístup pro děti ve věku 14 let a výše.

Jídla zahrnutá: polopenze, snídaně formou bufetu: s regionální koutkem, večeře formou bufetu, kožešinové děti až do 13,9 let "děti all-in": oběd, večeře formou bufetu, juice kašna v době jídla.

Domácí zvířata: na vyžádání Euro 15-Kč příplatek na místě bez jídla.

Zimní Tip: Od 04.03.17 do 26.03.17 pro všechny hosty je 3-denní ski pass srst lyžařské středisko Bad Kleinkirchheim/St. Oswald zahrnuta, navíc 50 % sleva Řím er vchodu termálních lázní Therme.Hotel Familienferiendorf Kirchleitn - poloha

GPS koordináty pro navigace: 46.8419, 13.7658 (46°50'31'', 13°45'57'')