Hotel Posthotel Strengen am Arlberg, Strengen am Arlberg

Ubytování Hotel

Destinace Rakousko

Oblast Arlberg

Místo Strengen am Arlberg

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Posthotel Strengen am Arlberg

Hotel Posthotel Strengen am Arlberg - popis #1

Komfortní třívězdičkový Posthotel Strengen am Arlberg se nachází v centrální, ale přesto klidné pozici stejnojmenného střediska. Bezplatný autobus, který má zastávku cca 35 m od hotelu, vás zaveze do cca 18 km vzdáleného lyžařského střediska St. Anton. Vstup na trasu pro běžkaře najdete po cca 1 km. K vybavení rodinného ubytování patří recepce, salónek s Wi-Fi (v ceně), výtah, jídelna na snídaně, jídelní sál, restaurace, bar, kavárna, terasa, světnička a lyžárna. Wellness zařízení má parní lázeň, saunu, relaxační místnost a pramenitou vodu zdarma, stejně jako čaj (v ceně, otevírací doba viz. informace v hotelu). Bezplatné parkoviště je zde také.

Pokoje
Komfortní pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV s integrovaným rádiem, bezplatný trezor, u některých je rozkládací pohovka a fén na vlasy.

Stravování
V ceně je zahrnutá sklenička sektu při příjezdu (pro plně platící hosty) a denně snídaně formou švédských stolů. Na místě máte možnost doobjednat večerní tříchodové menu se salátovým bufetem (za poplatek), které obsahuje také vánoční a silvestrovskou večeři. Na vyžádání je možné malým hostům servírovat dětské menu.

Hotel Posthotel Strengen am Arlberg - popis #2

Komfortní čtyřhvězdičkový Posthotel Strengen am Arlberg se nachází v centrální, ale přesto klidné pozici stejnojmenného střediska. Bezplatný autobus, který má zastávku cca 35 m od hotelu, vás zaveze do cca 18 km vzdáleného lyžařského střediska St. Anton. Vstup na trasu pro běžkaře najdete po cca 1 km. K vybavení rodinného ubytování patří recepce, salónek s Wi-Fi (v ceně), výtah, jídelna na snídaně, jídelní sál, restaurace, bar, kavárna, světnička, terasa a lyžárna. Wellness zařízení má parní lázeň, saunu, kabinka s infračerveným zářením, ale i možnost občerstvení v podobě čajů či džusy Vás může příjemně osvěžit (v ceně, otevírací doba viz. informace v hotelu). masáže můžete za poplatek také využít. Během pobytu můžete kromě jiného také zdarma využít úschovnu ve Sport Alber v St. Antonu. Bezplatné parkoviště je zde také (dle dostupnosti). Pokoje Komfortní pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV s integrovaným rádiem, telefon, bezplatný trezor, u některých je rozkládací pohovka a fén na vlasy. Stravování V ceně je zahrnutá sklenička sektu při příjezdu (pro plně platící hosty) a denně snídaně formou švédských stolů. Na místě máte možnost doobjednat večeře a také silvestrovskou večeři (za poplatek). Na vyžádání je možné malým hostům servírovat dětské menu.

Hotel Posthotel Strengen am Arlberg - poloha

GPS koordináty pro navigace: 47.1252, 10.463 (47°7'31'', 10°27'47'')