Hotel Post, St. Anton am Arlberg

Ubytování Hotel

Destinace Rakousko

Oblast Arlberg

Místo St. Anton am Arlberg

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Post

Hotel Post

Abhohlung opatrně.

Děti: dětská postýlka, dětská stolička.

Domácí zvířata: € 10, - za den bez potravy. Domácí zvířata nejsou povolena v jídelně a restauraci.

Ostatní: Deska začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Kreditní karty: MasterCard, Visa Bezbariérový přístup: ne italsky mluvící personál v domě. Cuore Italiano: Chléb a voda u stolu. Chyby a změny jsou vyhrazeny.Hotel: Hotel Post je soukromý, dobře zavedené 4 * hotel v centru St Anton. Dům je vkusně zařízený a nabízí návštěvníkům veškeré pohodlí spolu s vřelou pohostinnost.

Poloha: V entrum se nachází v pěší zóně. Koupaliště: Arlberg well.com 100 m Obchody: 0 m Vlakové nádraží: Anton 600 m Letiště: Innsbruck 100 km Nadmořská výška: 1304 m.

Vybavení: recepce, lobby, výtah, parkování zdarma kávarei, Garáž s poplatkem, a na požádání, prostorný bar, prostorná sluneční terasa, všechny pokoje nekuřácké pokoje do kuřácký pokoj, slunečníky.

Vždy: vana nebo sprcha / WC, vysoušeč vlasů, minibar, rádio, telefon, kabelovou televizi s DVD přehrávačem, trezorem, nekuřácké. Všechny jsou vždy vybaveny lůžky angličtině. DVD nájemného na recepci.

Fitness / Wellness: Zahrnuje: 10 x 5 m plavecký bazén, sauna, parní lázeň, meditační místnost s W, Asserbetten whirlpool, bazén Kneipp. Otevírací doba je zaslali na místě. Za poplatek: solárium, masáže.

Stravování: V ceně: Polopenze: Begrüungsdrink, bohatá snídaně formou bufetu s teplou a studenou stravu, odpolední občerstvení s nápoji ze šťávy bar, čtyři chodech s možností výběru (3 hlavní jídla na výběr), salátový bufet, několikrát týdně, 1 x týdně rakouský bufet a 1 x slavnostní večeři.

Zábava: Obsahuje: 1 x týdněch živá hudba. Od 06/27/11 10:09:11 nalézt následující dávky prostřednictvím cestovního ruchu (letní aktivity program): - procházky s průvodcem - prohlídky s průvodcem na horských kolech a kolo a helma - Nordic Walking výlety, včetně tyče a pokyny - včetně návodu a chuti golfového vybavení - hořák výlet s doprovodem - Summer Stock a Schieen Ballsporttournier (Fuball, volejbal) - lukostřelba, včetně vybavení a návod - pro děti 5 x týdně celý den (strojový překlad)