Hotel Montjola, St. Anton am Arlberg

Ubytování Hotel

Destinace Rakousko

Oblast Arlberg

Místo St. Anton am Arlberg

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Montjola

Hotel Montjola

Poloha
Hotel má slunnou, klidnou polohu, nachází se asi 700 m od centra obce St. Anton, v části zvané Oberdorf. Lyžařský areál asi 700 m, zastávka skibusu asi 300 m. Denně k dispozici hotelový skibus (v ceně pobytu, jízdní řád vyvěšen v hotelu), který ráno a odpoledne odveze všechny hotelové klienty k lanovkám a zpět.

Vybavení
Rodinný, příjemný hotel, postavený již v roce 1932, v roce 1991 kompletně zrenovovaný, má halu s barem, recepci, selskou jizbu s krbem, TV a video, jídelnu, á-la-carte restauraci, sluneční terasu s krásným výhledem na okolní hory, parkoviště před domem. V sousedství v Chalet Montjola (asi 10 m) tradiční Fondue-restaurace z roku 1954. Možnost parkování ve veřejných garážích (asi 700 m). Všechny pokoje mají vanu nebo sprchu/WC, fén, kosmetické zrcadlo, rádio, telefon, SAT-TV, internetovou přípojku, sedací pohovku, některé balkón. Celkem k dispozici 82 lůžek.

Volný čas
sauna, pára, malá posilovna. Za poplatek solárium.

Stravování
Polopenze: snídaně formou švédských stolů, večeře o 4 chodech (výběr ze 3 hlavních jídel), možnost vegetariánských nebo dietních jídel. Odpoledne čaj a moučník.

Možnost ušetrit
U této nabídky jsou v daných termínech speciální slevy, např. při týdenním pobytu zaplatíte jen 5 nocí.

Další informace
Možnost dětských slev. Dětské postýlky a dětské jídelní stoličky k dispozici (bez poplatku). Domácí zvířata nejsou povolena.

Případné změny vyhrazeny.