Hotel Basur, Flirsch am Arlberg

Ubytování Hotel

Destinace Rakousko

Oblast Arlberg

Místo Flirsch am Arlberg

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Basur

Hotel Basur - popis #1

Hotel: Hotel Basur se nachází v centru obce v klidné lokalitě s krásným výhledem v stanzertal údolí a na Arlberg. Je známý pro své stylové tyrolské atmosféra, pohostinnost a uvolněnou atmosférou, příležitostné.

Poloha a vzdálenosti: nákupy: 300 m, vlakové nádraží: St. Anton 12 km, letiště: IBK 100 km, město umístění: 1157 m lyžařské oblasti/horská dráha: St. Anton 12 km běžkařské: St. Anton 150 m ski bus (Další zastávka): před domem - St. Anton (každých 15 minut do St. Anton & návrat), kiabfahrt možné domu: Ne, vlastní doprava: Ne, lyžařská škola a začátek ER výtahu v obci, sáňkařská dráha za hotelem.

Obecné vybavení: recepce, Hotelová hala/lobby: s krbem, žijící místnost, kancelář, internetový koutek: bezplatně, w LAN: bezplatně, boot room: se sušákem, výtah, parkování: zdarma na hotelu, stravování, restaurace: v tyrolském stylu, Hotelový bar otevřený konec, seminární místnost: s velkou obrazovkou.

Vybavení pokojů: postýlka jako Uberbelegung ve všech typech pokojů, které jsou možné, vana nebo sprcha/WC, vysoušeč vlasů, balkon/terasa: nepovinné, rádio, telefon, Kabelová televize, W-LAN: zdarma, non kuřáci, všechny pokoje jsou útulné zařízené.

Pokoj / apartmán typ: 2 postele, sprcha/WC, kategorie 3, ~ 16 m2, pokoj, WC/manželskou postelí, kategorie 1, 2-3 ~ 22 m2, 2-3 postel sprcha/WC, kategorie 3, ~ 16 m2.

nastavit hodiny na místě: městská daň: 2,60 Euro za osobu/noc (od roku 2002).nastavte podle hodiny ve fitness a Wellness: solárium: příplatek na místě, 50 % sleva na každodenních lekcích jógy - krát lt Publikováno místně.Zábava včetně: pronájem saní: vklad (splatné na místě).

Děti: Dětská postýlka, dětský koutek: s různými Spielgeraten, pronájem herní kolekci v recepci, dětské menu, židličky.

Domácí zvíře: zdarma bez jídla zdarma bez jídla

Zimní Tip: Využít lyžařský vlek Pass pro lyžařský areál Arlberg, co lze o 80 vleky v celém regionu.Hotel Hotel Basur - popis #2

Rodinný tříhvězdičkový hotel Basur se nachází v centru střediska Flirsch. Lanovka St. Antonu je odtud cca 13 km. Bezplatný skibus staví hned před domem. Vstup na trasu pro běžkaře, která vede až do St. Antonu, najdete po cca 150 m. Sáňkovací dráhu najdete hned za hotelem a také vlek pro začátečníky je v místě. Útulně zařízený hotel nabízí recepci, lobby s krbem, trezor a Wi-Fi a internetový koutek (obojí v ceně), výtah, restauraci, útulnou světničku, bar, dětský koutek stejně jako víceúčelovou místnost na semináře. Sáně mohou být dle dostupnosti a po zaplacení kauce také zapůjčeny. Bezplatné parkoviště je možné využít dle dispozice. Cca 200 m² velké wellness zařízení (16.00 - 21.00 hod.) s parní lázní, saunou, kabinkou s infračerveným zářením a relaxační místností můžete využít zdarma. Solárium a masáže jsou za poplatek. Kromě toho obdržíte dárkový poukaz na masáž na osobu v hodnotě 5 € (není možné vyplatit v hotovosti, není přenosný) a také 50 % slevu na denní kurz jógy (doba, viz. vývěska na místě). Pokoje Útulné pokoje jsou s koupelnou nebo sprchou s WC, kabelovou TV, Wi-Fi (v ceně), telefonem, rádiem, fénem na vlasy a některé i s balkonem. Stravování V ceně zahrnutá polopenze zahrnuje, bohatou snídani formou švédských stolů a večerní menu o čtyřech chodech s možností výběru ze dvou hlavních chodů a se salátem. Menu pro vegetariány jsou také možná a pro děti je připraveno dětské menu. Vánoční večeře (24.12.) s menu o pěti chodech, ale i silvestrovská večeře o šesti chodech s hudebním doprovodem jsou také v ceně.

Hotel Basur - poloha

GPS koordináty pro navigace: 47.1487, 10.4085 (47°8'55'', 10°24'31'')