Penzion Flatscher, Niederau

Ubytování Penzion

Destinace Rakousko

Oblast Alpbachtal / Wildschönau

Místo Niederau

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o penzionu Flatscher

Penzion Penzion Flatscher

Rodinný penzion Flatscher je zařízen v rustikálním stylu a nachází se přímo v centru střediska Niederau. Po jen cca 50 m se dostanete k dolní stanici lanovky Markbachjochbahn a skibus staví přímo před domem. Za dobrých sněhových podmínek je sjezd na lyžích možný až k domu. I vstup na trasu pro běžkaře se nachází v bezprostřední blízkosti. O společný čas během après ski je také již postaráno. Přímo vedle domu se nachází oblíbený après ski bar, který slibuje pěkné večery (otevřen 16.00-23.00 hodin). K vybavení příjemného domu patří útulná místnost pro hosty s krbem, bar, restaurace, jídelna na snídaně a lyžárna. Internetová kavárna je hostům k dispozici zdarma, stejně jako w-lan (ve veřejných prostorách). Parkoviště je k dispozici také zdarma.

Pokoje
Útulné a v tyrolském stylu zařízené pokoje mají koberec a sprchu s WC, kabelovou TV, rádio, bezpečnostní schránku, fén na vlasy a u některých je i balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů (například s vejci, jogurtem, müsli) a z večerního menu o třech chodech (dvě hlavní jídla na výběr). Vánoční a silvestrovské menu je také již v ceně.