Hotel Christoffel, Niederau

Ubytování Hotel

Destinace Rakousko

Oblast Alpbachtal / Wildschönau

Místo Niederau

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Christoffel

Hotel Christoffel

Poloha
Hotel se nachází na začátku obce Niederau, na slunném místě. Vzdálenost k lyžařským lanovkám asi 500 m, ke krytému bazénu asi 1 km. Zastávka skibusu a běžecké tratě přímo před hotelem. Dojezd na lyžích až k hotelu možný.

Vybavení
Rodinný hotel má recepci, výtah, restauraci, jídelnu, společenskou místnost se SAT-TV, lyžárnu, parkoviště, místnost pro volný čas (stolní tenis, biliard, stolní fotbal, apod.). Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou/WC, balkónem, SAT-TV a telefonem. Celkem k dispozici 55 lůžek.

Stravování
Polopenze: bohatá snídaně formou švédského stolu s biokoutkem, uvítací nápoj, večeře o 3 chodech (volba ze 2 hlavních jídel), 1 nápoj k večeři v ceně (na výběr 0,3 l piva, 1/8 l vína (bílé/červené) nebo 0,25 l nealko). 1x týdně nabídka selských specialit, 1x týdně Fondue-večer. Každý pátek čerství pstruzi.

Možnost ušetřit
U této nabídky jsou v daných termínech speciální slevy, např. při týdenním pobytu zaplatíte jen 5 nocí.

Další informace
Možnost dětských slev (děti do 10 let zdarma). Dětské postýlky a dětské židličky k dispozici a v ceně. Domácí zvířata povolena (za poplatek). 1x týdně večer s hudbou a 1x týdně vycházka s loučemi.

Případné změny vyhrazeny.