-

Ubytování Münster, Alpbachtal / Wildschönau

Ubytování Münster - informace

Lyžařské středisko Münster - fotografie

Rakouské středisko Münster se nachází na severní straně údolí řeky Inn, asi 34 km jihozápadním směrem od Kufsteinu a zhruba 20 km západním směrem od Wörglu. Leží v nadmořské výšce 534 metrů a žije zde okolo 3000 stálých obyvatel. Krajina vás ohromí nádhernými horskými masivy Vorderes Sonnwendjochem a Rofanspitzem, z jejichž vrcholku se, při příznivém počasí, dá dohlédnout na celé Zillertalské údolí a Kitzbühelské Alpy.

Lyžařské středisko Münster - fotografie

V zimním období v Münsteru strávíte příjemnou a klidnou dovolenou. Pokud toužíte po romantickém zážitku podnikněte jízdu na saních taženými koňmi či výlet skrz zasněžený les. Pokud by vám nestačily svahy a sjezdovky v tomto malém městečku, můžete se vydat do nedalekého okolí a užít si dalších 200 kilometrů sjezdovek všech stupňů obtížnosti při lyžování v Alpbachtalu či v blízké lyžařské oblasti Zillertal. Další sportovní aktivity, které se zde návštěvníkům nabízejí jsou: bruslení na ledě, nordické lyžování, severské lyžování nebo sáňkování.

Lyžařské středisko Münster - fotografie

Zdejší zajímavostí je konání tzv. Handschuhtanzu (Tanec rukavic). Což je tradiční závod v tanci, při němž nejlepší a nejkrásnější tanečnice získá rukavice. Münster vám nabízí také překrásné jezero Zireiner, které patří mezi nejfotografovanější jezera Tyrolska.

Ubytování Münster - kde se v okolí lyžuje?

Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau

Náhled skimapy areálu Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau v Alpbachtalu nebo Wildschönau, Rakousko dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Münster

GPS koordináty pro navigace: 47.4137, 11.8311 (47°24'49'', 11°49'52'')