Penzion Gasthof Penzion Luchnerwirt, Kramsach

Ubytování Penzion

Destinace Rakousko

Oblast Alpbachtal / Wildschönau

Místo Kramsach

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o penzionu Gasthof Penzion Luchnerwirt

Penzion Gasthof Penzion Luchnerwirt

Rodinné tříhvězdičkové ubytování penzion Luchnerwirt se nachází cca 400 m od centra střediska Kramsach a cca 2 km od historického jádra malého městečka Rattenberg. Lyžařské středisko Alpbach je odtud cca 12 km. Zastávka skibusu se nachází ve vzdálenosti cca 70 m. Útulný penzion má k dispozici recepci, jídelnu na snídaně, tyrolskou světničku, lyžárnu se sušákem na lyžáky a parkoviště. V ceně je zahrnuta také speciální kartička pro hosty „Alpbachtaler Seenland Card“, se kterou obdržíte u různých partnerů v Alpbachtalu zajímavé výhody a slevy, například slevu na vstup do aquaparku WAVE (ve středisku Wörgl, cca 15 km), procházky ve sněžnicích a s pochodněmi, jeden den hlídání dětí v „Jumpi´s Kid´s Club“ a další. Přesné informace a podmínky obdržíte na místě (změna služeb vyhrazena).

Pokoje
Pokoje jsou v rustikálním stylu a mají koupelnu nebo sprchu s WC, plochou kabelovou TV, Wi-Fi (v ceně), rádio a u některých je i balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o třech chodech s možností výběru z hlavních pokrmů a se salátem. Stravování pro vegetariány je třeba nahlásit předem. Jednou týdně se podává odpolední káva a moučníkem.