Pobyt od 4.2. do 8.2. s polopenzí pro 1 dospělého (9396804)

Objekt Sporthotel Sonnenuhr

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Alpbachtal / Wildschönau

Místo Kramsach

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Předběžná kalkulace ceny pobytu

Kalkulované služby

Termín 4.2. (ne) - 8.2. (čt)
Délka 4 noci
Strava Polopenze
Ubytování Z2CWT (2 lůžka)
Dospělých osob 1 dospělý
Skipas cena nezahrnuje skipas

Kalkulace ceny

1. dospělá osoba 8.088 Kč
Cena za dospělé celkem 8.088 Kč
Uvedené ceny jsou strojově provedenou předběžnou kalkulací. Konečná cena, včetně rezervace pokoje, vám bude potvrzena naším pracovníkem.

Pokoj: Z2CWT (2 lůžka)

Kód pokoje: Z2CWT-S
K tomuto pokoji nemáme žádné další informace.

Nezávazná rezervace

Pobyt je možné předběžně rezervovat odesláním tohoto formuláře. Ačkoliv se my i naši zahraniční partneři snažíme o maximální aktuálnost prezentované nabídy, ve vzácných případech se může stát, že vámi vybraný pobyt už nebudeme schopni z důvodu vyprodání zajistit. Doporučujeme proto rezervovat vícero pobytů.
1. 2. 3. 4. 5.
cestuji s dětmi
Odesláním nezávazné poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami.
Uvedené informace včetně fotografií a textů jsou získány z databází, katalogů či elektronických materiálů agentur, nabízejících zprostředkování ubytování v Alpách. Provozovatel webu vlna.cz neručí za jejich správnost a úplnost.

Informace o hotelu Sporthotel Sonnenuhr

Hotel Sporthotel Sonnenuhr

Hotel: Sluneční hodiny Sporthotel nabízí rodinnou atmosféru v kombinaci s tyrolskou pohostinnost.

Poloha a vzdálenosti: centrum: Kramsach 1 km, krytý bazén: vlna Worgl 10 km, obchod s potravinami: Kramsach 300 m, nákupní: Kramsach 300 m, vlakové nádraží: Brixlegg 3 km, město umístění: 520 m lyžařské oblasti/horská dráha: Kramsach zvedněte 0,5 km, skibus (Další Stop): před domem, 10 m, z kopce do domu možné: Ne, vlastní doprava: Ne, nachází personálu. Alpbach horská dráha: 10 km.

Obecné vybavení: recepce, lobby, lobby s otevřeným krbem, zimní zahrada, bar, w LAN: zdarma bezplatně v celém domě, boot room, lyžařské skladovací místnost, výtah, parkování: zdarma velká jídelna, restaurace, bar, kavárna, terasa, konferenční místnost.

Vybavení pokojů: postýlka jako Uberbelegung ve všech místnosti typy možné: pouze na žádost, vana nebo sprcha/WC, vysoušeč vlasů, koupací plášť na úvěr: příplatek před místo, balkon/terasa, posezení, rádio, telefon, Kabelová televize, W-LAN: zdarma, bezpečné: zdarma, Non kuřáky, všechny pokoje jsou útulné.

Pokoj / apartmán typ: 2 lůžkový pokoj/sprcha/WC/balkon, 18-25 m2, 2-3 pokoj/sprcha/WC/manželskou postelí, Dvoulůžkový s pull-gauč, 18-25 m2, 1 koupelna/sprcha/WC/balkon, 15 m2, 2-4 lůžko vana/sprcha/WC/balkon, manželská postel s pull-gauč, 20-30 m2.

nastavit hodiny na místě: městská daň: Euro 2,-na osobu/den (od 14 let).

Součástí Wellness a fitness: wellness centrum: 80 m2 srsti dětí ve věku 14 let a výše. V doprovodu dospělé osoby. Parní lázeň, finská sauna, bio sauna: bio Crystal sauna, infračervená kabina: Luise Trenkera, relaxační místnost, otevírací doba: denně od 16:00 do 19:00.

nastavte podle hodiny ve fitness a Wellness: solárium: Euro 7,- / 25 min., masáže: místní ceny, otevírací hodiny ceny místně, ošetření: každý den od 16:00 do 19:00.

Jídla zahrnutá: polopenze, snídaně formou bufetu: bohaté, salátový bufet, večeře (4 způsobem): 3 jídel na výběr, večeře Vánoce (24.12): jménem společnosti HP, silvestrovská večeře: v rámci HP.

Včetně zábavy: "Alpachtal Seenland card" na dobu pobytu (služby, Gultigkeitszeitraum, otevírací doba zatím není znám), například skibus, bezplatný vstup do vln/Worgl 2,5 hodiny (v závislosti na změny).

Děti: Dětská postýlka: na vyžádání, hra, pronájem, dětské menu, židličky.

Domácí zvířata: Domácí zvířata nejsou povolena.

Ostatní: platební karty: platební karty, MasterCard, Visa, vhodné i pro vozíčkáře: Ne, podívejte se na: 14:00, check-out do: 10:00.