Pobyt od 3.2. do 10.2. s polopenzí pro 3 dospělé (9967960)

Objekt Kaiserblick

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Rakousko

Oblast Alpbachtal / Wildschönau

Místo Breitenbach

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Předběžná kalkulace ceny pobytu

Kalkulované služby

Termín 3.2. (so) - 10.2. (so)
Délka 7 nocí
Strava Polopenze
Ubytování Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P PLUS (3 lůžka)
Dospělých osob 3 dospělí
Skipas cena zahrnuje skipas

Kalkulace ceny

1. dospělá osoba 16.826 Kč 16.269 Kč
2. dospělá osoba 16.826 Kč 16.269 Kč
3. dospělá osoba 16.826 Kč 16.269 Kč
Cena za dospělé celkem 50.478 Kč 48.807 Kč
Uvedené ceny jsou strojově provedenou předběžnou kalkulací. Konečná cena, včetně rezervace pokoje, vám bude potvrzena naším pracovníkem.

Pokoj: Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P PLUS (3 lůžka)

Kód pokoje: 15806-X

Vybavení pokoje:

• útulné pokoje se satelitní TV • balkon

Nezávazná rezervace

Pobyt je možné předběžně rezervovat odesláním tohoto formuláře. Ačkoliv se my i naši zahraniční partneři snažíme o maximální aktuálnost prezentované nabídy, ve vzácných případech se může stát, že vámi vybraný pobyt už nebudeme schopni z důvodu vyprodání zajistit. Doporučujeme proto rezervovat vícero pobytů.
1. 2. 3. 4. 5.
cestuji s dětmi
Odesláním nezávazné poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami.
Uvedené informace včetně fotografií a textů jsou získány z databází, katalogů či elektronických materiálů agentur, nabízejících zprostředkování ubytování v Alpách. Provozovatel webu vlna.cz neručí za jejich správnost a úplnost.

Informace o hotelu Kaiserblick

Hotel Kaiserblick

Útulný tříhvězdičkový penzion Kaiserblick se nachází v klidné poloze v části Schönau, 3 km od centra města Breitenbach. K lanovkám v Alpbachu a Itteru se dostanete po cca 25 km a trasa pro běžkaře se nachází přímo před domem (cca 10 m). V domě je recepce, výtah, jídelna na snídaně, jídelní sál, bar, vyhřívaná lyžárna a terasa. Bezplatné parkoviště je také přímo před domem. Za poplatek je možné si vypůjčit výbavu na běžkování. V ceně je zahrnutá kartička pro hosty „Alpbachtal Seenland Card“ se kterou obdržíte různé výhody. Přesné informace a podmínky obdržíte na místě (změny poskytovatelem služby a omezení vyhrazeny). Pokoje Příjemné pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon a u některých je i balon (dle objednaného typu pokoje). Stravování V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá ze snídaně formou švédských stolů, z 1 hrnku kávy a 1 kusu moučníku na osobu odpoledne (16.00 - 17.00 hodin) a z večerního menu o třech chodech s možností výběru (v den příjezdu bez možnosti výběru). Nápoje jako je točené pivo, stolní víno a nealkoholické nápoje jsou od 18.00 do 20.00 hodin v ceně. Na Silvestra se podává slavnostní menu o čtyřech chodech.