Penzion Gasthof Kolberhof, Alpbach

Ubytování Penzion

Destinace Rakousko

Oblast Alpbachtal / Wildschönau

Místo Alpbach

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o penzionu Gasthof Kolberhof

Penzion Gasthof Kolberhof

Rodinný tříhvězdičkový Gasthof Kolberhof leží asi 2 km od centra Alpbachu. K lyžařskému středisku a na lanovku Wiedersbergerhornbahn je to cca 50 m. Za dobrých sněhových podmínek je sjezd na lyžích možný až k hotelu. Příjemný hotel má k dispozici příchozí halu s recepcí, Wi-Fi (ve veřejných prostorách), výtah, jídelnu, restauraci, bar a kavárnu, společenskou místnost, místnost s TV, světničku, dětský koutek a lyžárnu se sušákem na boty. Wellness zařízení s finskou saunou, parní lázní a odpočívárnou je možno použít zdarma (denně 15.00 - 18.00 hodin). Před hotelem je k dispozici parkoviště. Všechny pokoje jsou nekuřácké. V ceně je zahrnuta také speciální kartička pro hosty "Alpbachtaler Seenland Card", se kterou obdržíte u různých partnerů v Alpbachtalu zajímavé výhody a slevy, například sleva na 2,5 hodinový vstup do aquaparku WAVE (ve středisku Wörgl, cca 15 km), procházky ve sněžnicích a s pochodněmi nebo bezplatnou jízdu regiobusem. Přesné informace a podmínky obdržíte na místě (změna programu vyhrazena).

Pokoje
Útulné pokoje jsou vybaveny koupelnou nebo sprchou s WC, satelitní TV, telefonem, koutkem k posezení a balkonem nebo terasou.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédského stolu s müsli koutkem, baru s čerstvými džusy a produkty regionu a z večeře o třech chodech se salátem. Pro děti je k dispozici dětské menu. Vánoční večeře a silvestrovské menu s půlnočním bufetem jsou rovněž již zahrnuty v ceně.

Penzion Gasthof Kolberhof - poloha

GPS koordináty pro navigace: 47.393, 11.9239 (47°23'35'', 11°55'26'')