Hotel Strandhotel Entner, Pertisau am Achensee

Ubytování Hotel

Destinace Rakousko

Oblast Achensee

Místo Pertisau am Achensee

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Strandhotel Entner

Hotel Strandhotel Entner

Moderní čtyřhvězdičkový hotel Entner se nachází v centru střediska Pertisau, v bezprostřední blízkosti jezera Achensee a cca 400 m od lanovky Karwendel. zastávka bezplatného skibusu a regionálních autobusů pro region Achensee a také vstup na trasu pro běžkaře se nachází v bezprostřední blízkosti (cca 15 minut). Šarmantní hotel má k dispozici vstupní halu, hotelový salónek, výtah, dvě restaurace, bar, kavárnu, světničku s fondue s kachlovými kamny, útulnou tyrolskou světničku, salónek s výhledem na jezero Achensee, posilovnu (v ceně), dětský koutek a čítárnu. Dále je vám k dispozici bezplatné wellness zařízení (cca 1 000 m², 12.00-19.00 hodin) s krytým bazénem (07.00-19.00 hodin), parní lázní, saunou, bio saunou a relaxační místností s vodními lůžky a vyhřívanými lehátky, dále je vám zdarma k dispozici solná romantická parní lázeň s lední jeskyňka. Za poplatek je možné použít solárium, různé masáže, kosmetika a různé lázně. Dále se jednou týdně pořádají procházky s pochodněmi nebo sáňkování se sklenkou svařáku (v ceně). Dvakrát týdně máte možnost si poslechnout živou hudbu a jedenkrát obdržíte domácí koktejl. Mimo jiné u pobytů na 3 noci s příjezdem ve čtvrtek obdrží osoby platící plnou cenu tyrolskou olejovou lázeň (cca 20 minut) zdarma. U pobytů na 4 noci s příjezdem v neděli obdrží osoby platící plnou cenu relaxační masáž a tyrolskou olejovou lázeň (každá cca 20 minut). U pobytu na 7 nocí je zdarma masáž celého těla (cca 45 minut) a tyrolská olejová lázeň (cca 20 minut). Termíny obdržíte na vyžádání. Bezplatné parkoviště je také k dispozici.

Pokoje
Komfortní a moderní pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon, rádio, bezpečností schránku (v ceně) a balkon nebo terasu.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá z nápoje na přivítanou, velkorysé snídaně formou švédských stolů s bio koutkem a z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru (jeden chod je vždy formou bufetu, na výběr jsou tři hlavní jídla). Částečně se pořádají tematické večery se slavnostní večeří. Dietní kuchyně a dětská menu jsou na přání možná. O Vánocích budete rozmazlováni slavnostním menu (24.12., 25.12. a 26.12.). Na popelečnou středu je připraven večer speciální rybí bufet. Ovoce je vám k dispozici na pokoji.