Hotel Furtners Sport- und Genusshotel, Pertisau am Achensee

Ubytování Hotel

Destinace Rakousko

Oblast Achensee

Místo Pertisau am Achensee

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Furtners Sport- und Genusshotel

Hotel Furtners Sport- und Genusshotel

Rodinný čtyřhvězdičkový Furtners Sport- und Genusshotel se nachází v centrální části střediska Pertisau am Achensee. lanovka Karwendelbahn je odtud cca 600 m. zastávka skibusu a vstup na trasu pro běžkaře jsou poblíž domu. V překladu by se dal hotel nazvat jako „Furtnerovo radost ze života“ a to se odráží i v atmosféře. K dispozici je recepce s hotelovým salónkem, výtah, společenská místnost, místnost s TV, jídelní sál, hotelový bar, lyžárna, terasa a bezplatný Wi-Fi v celém domě. Dále zde najdete wellness zařízení (v ceně) se saunou, parní lázní a kabinkou s infračerveným zářením - přesně to pravé po dni na sjezdovce! Za poplatek je vám k dispozici salón krásy, kde si můžete dopřát různé kosmetické aplikace a masáže. Hotel pořádá každý týden procházku s pochodněmi (v ceně, dle povětrnostních podmínek). Parkoviště je u domu a lze jej používat zdarma.

Pokoje
Pokoje jsou v útulném tyrolském stylu a mají sprchu s WC, TV, Wi-Fi (v ceně), fén na vlasy, telefon, rádio, bezpečnostní schránku, minibar, kosmetické zrcadlo a balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá z bohaté snídaně formou švédských stolů a z večeře s předkrmem, polévkou, salátem a výběrem ze čtyř až pěti hlavních jídel. O Vánocích a na silvestra je pro Vás nachystaná galavečeře se sektem.