Hotel Moser's Hotel, Maurach am Achensee

Ubytování Hotel

Destinace Rakousko

Oblast Achensee

Místo Maurach am Achensee

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Moser's Hotel

Hotel Moser's Hotel

Příjemný hotel Moser's se nachází v srdci Maurachu, jen cca 200 m od lyžařského střediska Rofan. Skibus staví přímo u domu a i trasu pro běžkaře a sáňkovací dráhu najdete v blízkém okolí (cca do 100 m). Jezero Achensee je odtud cca 1,5 km a hned vedle ubytování je stanice známé lokomotivy Achenseebahn. K vybavení hotelu patří recepce, moderně zařízený hotelový salónek s kavárnou, výtah, jídelna na snídaně, restaurace, bar, společenská místnost, w-lan ve veřejných prostorách (v ceně) a lyžárna. Dále je k zdarma dispozici wellness zařízení s krytým bazénem, kabinkou s infračerveným zářením, saunou a relaxační místností (v ceně je i župan a osuška do sauny). Bezplatné parkoviště je u domu.

Pokoje
Tradičně zařízené pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV (plochá obrazovka), telefon a fén na vlasy, stejně jako balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů s chlebem a pečivem, uzeninou, sýry, vejci, džusem, müsli, jogurtem a domácím koláčem, stejně jako z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru. Na přání lze připravit jídla pro vegetariány.