Hotel Zillertalerhof, Achenkirch am Achensee

Ubytování Hotel

Destinace Rakousko

Oblast Achensee

Místo Achenkirch am Achensee

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Zillertalerhof

Hotel Zillertalerhof

Příjemný čtyřhvězdičkový hotel Zillertalerhof se nachází jen cca 800 m od centra střediska Achenkirch. Bezplatný regionální skibus staví přímo u hotelu a nejbližší vstup do lyžařského střediska najdete po cca 100 m. Na trasu pro běžkaře se dostanete po cca 10 m. Komfortní hotel má k dispozici recepci, výtah, Wi-Fi (v ceně), bar, restauraci s pizzérií a velkou slunečnou terasu s panoramatickým výhledem. Posilovna a wellness zařízení se saunou a parní lázní (14.00-20.00 hodin), stejně jako s relaxační místností, ledovou studánkou a vitálním koutkem s čajem a ořechy (08.00-20.00 hodin) jsou vám k dispozici zdarma. Každý host platící plnou cenu za pokoj může jednou týdně zdarma použití solárium, další použití je za poplatek. Masáže a kosmetika jsou za poplatek. K dispozici je také bezplatné parkoviště.

Pokoje
Komfortní pokoje jsou z masivního borovicového dřeva a mají sprchu s WC, satelitní TV, Wi-Fi (v ceně), možnosti k posezení, bezpečnostní schránku (v ceně), telefon, fén na vlasy a některé balkon nebo terasu.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů s bio koutkem a čerstvými džusy a z večerního menu o pěti chodech s možností výběru (na výběr jsou tři hlavní jídla) s předkrmy a se saláty. Vánoční večeře je v rámci polopenze v ceně.