Hotel JUFA Kempten im Allgäu, Kempten

Ubytování Hotel

Destinace Německo

Oblast Oberstdorf

Místo Kempten

Vzdálenost k vleku 10 km

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu JUFA Kempten im Allgäu

Hotel JUFA Kempten im Allgäu

Hotel: JUFA Kempten Jugend & Familiengästehaus se zaměřuje na témata cvičení a sportu, hry - hudba a kultura a zkušenosti se smysly. V domě jsou prostory pro odpočinek a odpočinek, tanec a pohyb a jídelna pro stravování se smysly.

Poloha a vzdálenosti: Centrum: Kempten 1,5 km, veřejný krytý bazén: Kempten 200 m, potraviny: Kempten 800 m, nákupní možnosti: Kempten 1,5 km, nádraží: Kempten 3 km, letiště Memmingen 30 km, nadmořská výška: 674 m , Lyžařská oblast / horská dráha: Eschach 10 km, běžecká stopa: Kempten 800 m.

Obecné vybavení: Recepce, lobby, bezdrátový lanai: zdarma, výtah, parkování: zdarma dle dostupnosti, restaurace, kavárna, terasa, opalovací trávník, Zwie "Ars vivendi" dobrodružné místnosti, knihovna a čítárny, sportovní a sušárny.

Vybavení pokojů: Dětská postýlka jako přelidnění ve všech typech pokojů, sprcha / WC, vysoušeč vlasů, župan na zapůjčení: za poplatek místně, francouzský balkon, posezení, kabelová TV, trezor: zdarma.

Typy pokojů / apartmánů: 2-4 lůžkové sprchy / WC, ~ 21 m², 1-4 lůžka, sprcha, WC / samostatná se 3 dětmi, ~ 21 m².

Zahrnuty do fitness a wellness: sauna; Na osobu / Naeht vstup do vedlejších dveří Cambo Mare (bez saunového světa).

placení ve fitness a wellness: solárium; Masáže, otevírací doba: Ceny a otevírací doby podle termínu.

Stravování: Polopenze plus, snídaně formou bufetu: bohatý, večeře formou bufetu (3 kurzy), nápoje k večeři: nealkoholické nápoje (například bylinná limonáda, kola, pomerančová limonáda, limonáda, jablečná šťáva, multivitaminová šťáva, pomerančový džus, šťáva z černého rybízu, sýtená voda, větší voda).

Zábava zahrnovala: stolní tenis, stolní fotbal, kulečník, herní počítač, volný vstup do lezecké haly Kempten denně od 10:00 do 14:00 (vybavení, lezení pouze s certifikátem lezení a / nebo horskými vůdci).

za poplatek: půjčovna sportovních potřeb (v závislosti na dostupnosti).

Děti: dětská postýlka, herna, dětská videa, půjčovna her, dětské hřiště, vysoká stolička, domácí kino.

Domácí zvířata: Domácí zvířata nejsou povolena.

Další: Přijímáme platební karty: debetní / debetní karta, MasterCard, Visa, American Express, alergie na vyžádání, bezbariérový přístup: ano, přílet od: 16:00, odjezd do: 11:00.

(strojový překlad)

Hotel JUFA Kempten im Allgäu - poloha

GPS koordináty pro navigace: 47.721, 10.2945 (47°43'16'', 10°17'40'')